Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
2 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
3 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
4 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
5 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
6 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
7 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
8 NW kamil cygnar M rzepiennik  
9 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
10 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
11 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
12 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
13 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
14 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
15 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
16 Bieg paweł król M Gromnik  
17 Bieg Zofia król K Gromnik  
18 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
19 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
20 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
21 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
22 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
23 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
24 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
25 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
26 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
27 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
28 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
29 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
30 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
31 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
32 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
33 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
34 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
35 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
36 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
37 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
38 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
39 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
40 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
41 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
42 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
43 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
44 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
45 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
46 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
47 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
48 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
49 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
50 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
51 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
52 Bieg Damian Adamski M Kraków  
53 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
54 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
55 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
56 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
57 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
58 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
59 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
60 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
61 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
62 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
63 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
64 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
65 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
66 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
67 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
68 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
69 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
70 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
71 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
72 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
73 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
74 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
75 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
76 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
77 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
78 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
79 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
80 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
81 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
82 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
83 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
84 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
85 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
86 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
87 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
88 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
89 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
90 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
91 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
92 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
93 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
94 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
95 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
96 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
97 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
98 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
99 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
100 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
101 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
102 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
103 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
104 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
105 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
106 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
107 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
108 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
109 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
110 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
111 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
112 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
113 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
114 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
115 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
116 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
117 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
118 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
119 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
120 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
121 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
122 Bieg Konrad Malik M Rudka  
123 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
124 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
125 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
126 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
127 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
128 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
129 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
130 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
131 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
132 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
133 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
134 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
135 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
136 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
137 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
138 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
139 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
140 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
141 Bieg magdalena duda K zurowa  
142 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
143 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
144 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
145 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
146 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
147 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
148 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
149 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
150 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
151 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
152 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
153 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
154 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
155 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
156 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
157 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
158 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
159 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
160 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
161 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
162 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
163 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
164 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
165 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
166 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
167 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
168 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
169 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
170 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
171 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
172 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
173 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
174 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
175 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
176 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
177 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
178 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
179 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
180 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
181 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
182 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
183 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
184 NW Robert Łopuch M Łabowa  
185 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
186 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
187 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
188 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
189 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
190 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
191 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
192 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
193 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
194 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
195 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
196 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
197 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
198 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
199 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
200 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
201 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
202 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
203 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
204 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
205 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
206 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
207 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
208 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
209 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
210 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
2 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
3 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
4 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
6 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
7 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
8 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
9 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
10 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
11 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
12 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
13 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
14 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
15 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
16 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
17 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
18 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
19 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
20 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
21 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
22 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
23 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
24 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
25 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
26 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
27 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
28 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
29 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
30 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
31 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
32 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
33 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
34 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
35 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
36 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
37 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
38 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
39 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
40 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
41 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
42 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
43 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
44 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
45 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
46 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
47 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
48 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
49 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
50 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
51 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
52 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
53 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
54 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
55 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
56 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
57 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
58 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
59 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
60 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
61 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
62 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
63 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
64 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
65 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
66 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
67 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
68 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.