Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
2 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
3 Bieg Zofia król K Gromnik  
4 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
5 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
6 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
7 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
8 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
9 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
10 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
11 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
12 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
13 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
14 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
15 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
16 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
17 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
18 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
19 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
20 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
21 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
22 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
23 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
24 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
25 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
26 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
27 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
28 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
29 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
30 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
31 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
32 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
33 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
34 NW Robert Łopuch M Łabowa  
35 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
36 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
37 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
38 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
39 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
40 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
41 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
42 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
43 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
44 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
45 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
46 Bieg paweł król M Gromnik  
47 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
48 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
49 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
50 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
51 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
52 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
53 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
54 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
55 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
56 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
57 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
58 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
59 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
60 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
61 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
62 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
63 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
64 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
65 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
66 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
67 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
68 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
69 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
70 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
71 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
72 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
73 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
74 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
75 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
76 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
77 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
78 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
79 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
80 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
81 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
82 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
83 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
84 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
85 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
86 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
87 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
88 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
89 Bieg magdalena duda K zurowa  
90 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
91 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
92 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
93 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
94 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
95 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
96 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
97 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
98 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
99 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
100 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
101 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
102 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
103 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
104 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
105 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
106 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
107 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
108 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
109 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
110 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
111 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
112 Bieg Konrad Malik M Rudka  
113 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
114 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
115 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
116 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
117 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
118 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
119 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
120 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
121 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
122 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
123 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
124 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
125 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
126 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
127 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
128 NW kamil cygnar M rzepiennik  
129 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
130 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
131 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
132 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
133 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
134 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
135 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
136 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
137 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
138 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
139 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
140 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
141 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
142 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
143 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
144 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
145 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
146 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
147 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
148 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
149 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
150 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
151 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
152 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
153 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
154 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
155 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
156 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
157 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
158 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
159 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
160 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
161 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
162 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
163 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
164 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
165 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
166 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
167 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
168 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
169 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
170 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
171 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
172 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
173 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
174 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
175 Bieg Damian Adamski M Kraków  
176 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
177 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
178 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
179 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
180 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
181 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
182 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
183 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
184 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
185 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
186 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
187 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
188 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
189 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
190 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
191 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
192 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
193 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
194 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
195 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
196 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
197 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
198 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
199 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
200 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
201 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
202 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
203 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
204 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
205 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
206 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
207 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
208 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
209 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
210 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
3 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
4 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
5 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
6 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
7 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
8 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
9 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
10 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
11 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
12 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
13 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
14 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
15 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
16 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
17 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
18 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
19 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
20 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
21 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
22 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
23 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
24 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
25 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
26 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
27 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
28 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
29 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
30 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
31 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
32 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
33 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
34 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
35 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
36 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
37 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
38 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
39 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
40 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
41 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
42 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
43 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
44 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
45 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
46 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
47 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
48 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
49 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
50 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
51 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
52 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
53 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
54 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
55 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
56 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
57 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
58 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
59 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
60 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
61 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
62 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
63 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
64 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
65 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
66 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
67 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
68 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak