Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
2 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
3 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
4 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
5 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
6 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
7 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
8 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
9 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
10 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
11 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
12 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
13 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
14 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
15 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
16 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
17 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
18 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
19 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
20 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
21 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
22 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
23 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
24 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
25 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
26 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
27 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
28 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
29 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
30 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
31 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
32 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
33 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
34 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
35 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
36 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
37 Bieg Damian Adamski M Kraków  
38 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
39 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
40 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
41 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
42 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
43 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
44 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
45 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
46 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
47 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
48 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
49 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
50 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
51 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
52 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
53 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
54 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
55 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
56 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
57 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
58 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
59 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
60 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
61 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
62 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
63 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
64 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
65 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
66 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
67 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
68 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
69 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
70 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
71 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
72 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
73 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
74 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
75 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
76 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
77 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
78 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
79 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
80 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
81 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
82 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
83 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
84 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
85 NW kamil cygnar M rzepiennik  
86 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
87 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
88 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
89 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
90 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
91 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
92 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
93 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
94 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
95 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
96 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
97 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
98 Bieg Konrad Malik M Rudka  
99 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
100 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
101 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
102 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
103 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
104 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
105 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
106 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
107 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
108 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
109 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
110 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
111 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
112 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
113 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
114 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
115 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
116 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
117 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
118 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
119 Bieg magdalena duda K zurowa  
120 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
121 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
122 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
123 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
124 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
125 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
126 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
127 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
128 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
129 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
130 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
131 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
132 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
133 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
134 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
135 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
136 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
137 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
138 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
139 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
140 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
141 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
142 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
143 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
144 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
145 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
146 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
147 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
148 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
149 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
150 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
151 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
152 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
153 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
154 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
155 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
156 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
157 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
158 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
159 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
160 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
161 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
162 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
163 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
164 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
165 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
166 Bieg paweł król M Gromnik  
167 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
168 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
169 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
170 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
171 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
172 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
173 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
174 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
175 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
176 NW Robert Łopuch M Łabowa  
177 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
178 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
179 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
180 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
181 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
182 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
183 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
184 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
185 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
186 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
187 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
188 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
189 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
190 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
191 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
192 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
193 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
194 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
195 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
196 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
197 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
198 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
199 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
200 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
201 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
202 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
203 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
204 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
205 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
206 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
207 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
208 Bieg Zofia król K Gromnik  
209 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
210 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
2 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
3 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
4 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
6 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
7 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
8 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
9 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
10 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
11 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
12 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
13 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
14 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
15 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
16 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
17 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
18 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
19 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
20 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
21 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
22 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
23 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
24 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
25 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
26 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
27 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
28 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
29 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
30 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
31 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
32 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
33 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
34 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
35 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
36 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
37 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
38 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
39 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
40 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
41 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
42 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
43 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
44 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
45 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
46 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
47 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
48 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
49 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
50 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
51 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
52 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
53 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
54 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
55 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
56 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
57 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
58 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
59 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
60 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
61 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
62 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
63 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
64 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
65 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
66 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
67 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
68 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.