Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
2 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
3 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
4 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
5 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
6 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
7 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
8 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
9 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
10 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
11 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
12 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
13 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
14 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
15 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
16 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
17 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
18 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
19 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
20 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
21 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
22 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
23 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
24 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
25 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
26 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
27 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
28 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
29 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
30 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
31 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
32 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
33 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
34 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
35 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
36 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
37 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
38 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
39 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
40 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
41 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
42 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
43 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
44 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
45 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
46 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
47 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
48 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
49 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
50 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
51 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
52 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
53 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
54 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
55 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
56 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
57 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
58 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
59 Bieg magdalena duda K zurowa  
60 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
61 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
62 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
63 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
64 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
65 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
66 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
67 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
68 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
69 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
70 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
71 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
72 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
73 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
74 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
75 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
76 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
77 Bieg Konrad Malik M Rudka  
78 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
79 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
80 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
81 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
82 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
83 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
84 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
85 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
86 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
87 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
88 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
89 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
90 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
91 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
92 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
93 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
94 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
95 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
96 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
97 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
98 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
99 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
100 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
101 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
102 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
103 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
104 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
105 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
106 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
107 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
108 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
109 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
110 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
111 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
112 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
113 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
114 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
115 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
116 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
117 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
118 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
119 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
120 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
121 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
122 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
123 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
124 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
125 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
126 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
127 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
128 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
129 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
130 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
131 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
132 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
133 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
134 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
135 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
136 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
137 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
138 Bieg Damian Adamski M Kraków  
139 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
140 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
141 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
142 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
143 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
144 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
145 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
146 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
147 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
148 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
149 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
150 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
151 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
152 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
153 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
154 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
155 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
156 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
157 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
158 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
159 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
160 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
161 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
162 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
163 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
164 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
165 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
166 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
167 Bieg Zofia król K Gromnik  
168 Bieg paweł król M Gromnik  
169 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
170 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
171 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
172 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
173 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
174 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
175 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
176 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
177 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
178 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
179 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
180 NW Robert Łopuch M Łabowa  
181 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
182 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
183 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
184 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
185 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
186 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
187 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
188 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
189 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
190 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
191 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
192 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
193 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
194 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
195 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
196 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
197 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
198 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
199 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
200 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
201 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
202 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
203 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
204 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
205 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
206 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
207 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
208 NW kamil cygnar M rzepiennik  
209 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
210 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
3 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
4 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
5 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
6 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
7 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
8 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
9 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
10 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
11 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
12 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
13 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
14 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
15 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
16 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
17 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
18 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
19 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
20 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
21 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
22 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
23 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
24 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
25 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
26 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
27 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
28 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
29 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
30 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
31 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
32 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
33 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
34 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
35 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
36 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
37 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
38 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
39 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
40 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
41 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
42 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
43 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
44 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
45 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
46 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
47 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
48 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
49 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
50 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
51 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
52 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
53 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
54 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
55 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
56 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
57 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
58 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
59 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
60 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
61 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
62 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
63 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
64 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
65 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
66 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
67 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
68 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak