Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
2 Bieg Damian Adamski M Kraków  
3 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
4 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
5 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
6 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
7 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
8 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
9 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
10 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
11 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
12 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
13 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
14 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
15 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
16 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
17 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
18 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
19 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
20 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
21 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
22 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
23 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
24 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
25 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
26 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
27 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
28 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
29 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
30 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
31 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
32 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
33 NW kamil cygnar M rzepiennik  
34 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
35 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
36 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
37 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
38 Bieg magdalena duda K zurowa  
39 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
40 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
41 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
42 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
43 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
44 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
45 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
46 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
47 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
48 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
49 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
50 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
51 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
52 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
53 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
54 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
55 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
56 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
57 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
58 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
59 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
60 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
61 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
62 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
63 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
64 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
65 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
66 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
67 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
68 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
69 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
70 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
71 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
72 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
73 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
74 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
75 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
76 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
77 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
78 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
79 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
80 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
81 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
82 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
83 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
84 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
85 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
86 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
87 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
88 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
89 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
90 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
91 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
92 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
93 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
94 Bieg Zofia król K Gromnik  
95 Bieg paweł król M Gromnik  
96 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
97 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
98 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
99 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
100 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
101 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
102 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
103 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
104 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
105 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
106 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
107 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
108 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
109 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
110 NW Robert Łopuch M Łabowa  
111 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
112 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
113 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
114 Bieg Konrad Malik M Rudka  
115 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
116 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
117 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
118 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
119 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
120 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
121 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
122 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
123 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
124 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
125 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
126 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
127 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
128 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
129 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
130 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
131 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
132 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
133 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
134 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
135 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
136 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
137 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
138 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
139 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
140 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
141 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
142 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
143 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
144 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
145 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
146 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
147 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
148 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
149 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
150 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
151 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
152 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
153 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
154 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
155 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
156 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
157 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
158 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
159 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
160 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
161 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
162 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
163 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
164 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
165 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
166 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
167 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
168 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
169 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
170 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
171 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
172 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
173 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
174 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
175 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
176 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
177 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
178 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
179 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
180 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
181 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
182 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
183 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
184 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
185 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
186 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
187 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
188 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
189 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
190 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
191 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
192 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
193 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
194 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
195 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
196 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
197 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
198 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
199 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
200 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
201 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
202 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
203 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
204 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
205 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
206 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
207 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
208 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
209 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
210 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
2 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
3 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
4 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
5 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
6 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
7 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
8 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
9 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
10 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
11 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
12 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
13 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
14 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
15 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
16 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
17 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
18 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
19 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
20 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
21 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
22 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
23 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
24 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
25 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
26 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
27 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
28 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
29 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
30 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
31 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
32 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
33 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
34 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
35 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
36 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
37 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
38 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
39 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
40 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
41 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
42 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
43 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
44 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
45 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
46 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
47 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
48 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
49 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
50 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
51 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
52 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
54 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
55 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
56 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
57 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
58 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
59 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
60 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
61 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
62 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
63 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
64 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
65 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
66 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
67 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
68 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak