Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
2 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
3 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
4 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
5 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
6 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
7 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
8 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
9 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
10 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
11 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
12 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
13 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
14 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
15 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
16 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
17 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
18 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
19 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
20 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
21 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
22 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
23 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
24 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
25 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
26 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
27 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
28 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
29 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
30 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
31 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
32 Bieg magdalena duda K zurowa  
33 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
34 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
35 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
36 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
37 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
38 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
39 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
40 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
41 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
42 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
43 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
44 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
45 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
46 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
47 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
48 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
49 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
50 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
51 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
52 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
53 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
54 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
55 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
56 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
57 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
58 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
59 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
60 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
61 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
62 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
63 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
64 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
65 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
66 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
67 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
68 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
69 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
70 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
71 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
72 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
73 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
74 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
75 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
76 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
77 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
78 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
79 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
80 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
81 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
82 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
83 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
84 Bieg Zofia król K Gromnik  
85 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
86 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
87 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
88 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
89 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
90 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
91 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
92 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
93 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
94 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
95 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
96 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
97 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
98 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
99 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
100 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
101 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
102 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
103 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
104 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
105 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
106 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
107 NW Robert Łopuch M Łabowa  
108 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
109 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
110 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
111 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
112 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
113 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
114 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
115 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
116 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
117 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
118 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
119 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
120 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
121 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
122 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
123 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
124 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
125 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
126 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
127 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
128 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
129 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
130 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
131 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
132 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
133 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
134 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
135 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
136 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
137 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
138 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
139 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
140 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
141 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
142 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
143 Bieg Konrad Malik M Rudka  
144 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
145 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
146 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
147 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
148 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
149 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
150 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
151 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
152 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
153 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
154 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
155 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
156 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
157 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
158 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
159 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
160 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
161 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
162 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
163 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
164 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
165 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
166 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
167 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
168 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
169 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
170 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
171 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
172 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
173 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
174 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
175 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
176 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
177 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
178 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
179 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
180 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
181 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
182 Bieg Damian Adamski M Kraków  
183 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
184 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
185 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
186 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
187 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
188 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
189 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
190 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
191 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
192 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
193 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
194 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
195 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
196 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
197 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
198 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
199 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
200 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
201 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
202 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
203 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
204 Bieg paweł król M Gromnik  
205 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
206 NW kamil cygnar M rzepiennik  
207 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
208 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
209 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
210 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
3 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
4 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
6 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
7 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
8 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
9 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
10 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
11 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
12 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
13 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
14 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
15 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
16 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
17 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
18 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
19 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
20 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
21 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
22 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
23 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
24 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
25 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
26 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
27 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
28 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
29 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
30 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
31 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
32 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
33 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
34 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
35 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
36 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
37 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
38 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
39 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
40 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
41 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
42 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
43 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
44 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
45 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
46 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
47 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
48 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
49 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
50 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
51 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
52 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
53 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
54 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
55 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
56 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
57 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
58 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
59 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
60 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
61 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
62 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
63 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
64 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
65 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
66 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
67 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
68 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.