Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
2 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
3 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
4 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
5 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
6 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
7 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
8 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
9 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
10 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
11 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
12 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
13 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
14 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
15 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
16 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
17 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
18 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
19 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
20 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
21 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
22 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
23 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
24 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
25 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
26 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
27 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
28 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
29 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
30 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
31 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
32 Bieg Zofia król K Gromnik  
33 Bieg paweł król M Gromnik  
34 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
35 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
36 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
37 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
38 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
39 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
40 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
41 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
42 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
43 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
44 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
45 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
46 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
47 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
48 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
49 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
50 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
51 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
52 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
53 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
54 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
55 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
56 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
57 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
58 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
59 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
60 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
61 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
62 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
63 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
64 Bieg Damian Adamski M Kraków  
65 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
66 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
67 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
68 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
69 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
70 NW Robert Łopuch M Łabowa  
71 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
72 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
73 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
74 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
75 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
76 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
77 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
78 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
79 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
80 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
81 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
82 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
83 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
84 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
85 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
86 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
87 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
88 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
89 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
90 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
91 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
92 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
93 Bieg Konrad Malik M Rudka  
94 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
95 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
96 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
97 NW kamil cygnar M rzepiennik  
98 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
99 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
100 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  
101 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
102 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
103 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
104 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
105 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
106 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
107 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
108 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
109 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
110 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
111 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
112 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
113 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
114 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
115 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
116 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
117 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
118 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
119 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
120 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
121 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
122 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
123 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
124 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
125 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
126 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
127 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
128 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
129 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
130 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
131 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
132 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
133 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
134 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
135 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
136 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
137 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
138 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
139 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
140 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
141 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
142 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
143 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
144 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
145 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
146 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
147 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
148 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
149 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
150 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
151 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
152 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
153 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
154 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
155 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
156 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
157 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
158 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
159 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
160 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
161 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
162 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
163 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
164 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
165 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
166 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
167 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
168 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
169 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
170 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
171 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
172 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
173 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
174 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
175 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
176 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
177 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
178 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
179 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
180 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
181 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
182 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
183 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
184 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
185 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
186 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
187 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
188 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
189 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
190 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
191 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
192 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
193 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
194 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
195 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
196 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
197 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
198 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
199 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
200 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
201 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
202 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
203 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
204 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
205 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
206 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
207 Bieg magdalena duda K zurowa  
208 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
209 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
210 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
2 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
3 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
4 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
5 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
6 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
7 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
8 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
9 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
10 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
11 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
12 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
13 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
14 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
15 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
16 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
17 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
18 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
19 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
20 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
21 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
22 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
23 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
24 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
25 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
26 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
27 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
28 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
29 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
30 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
31 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
32 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
33 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
34 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
35 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
36 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
37 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
38 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
39 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
40 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
41 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
42 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
43 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
44 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
45 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
46 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
47 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
48 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
49 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
50 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
51 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
52 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
54 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
55 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
56 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
57 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
58 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
59 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
60 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
61 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
62 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
63 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
64 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
65 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
66 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
67 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
68 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.