Bieg Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Niepodległości – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska  
2 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
3 Bieg Agata Zygmont K Chorzelów Aerogirls
4 Bieg Bartosz Filipak K Szerzyny  
5 NW Zuzanna Kras K Siedliska  
6 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
7 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
8 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
9 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
10 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów Brak
11 Bieg Waldemar Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
12 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
13 Bieg Patrycja Kras K Tarnów  
14 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
15 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
16 Bieg Andrzek Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
17 NW Sławomir Mikos M Tuchów TuchowO2.pl
18 Bieg Kamila Sreba K stara jastrzabka  
19 Bieg Wioletta Kawa K zalasowa  
20 Bieg Dominik Rudek M Tarnów Ku AZS PWSZ tarnów
21 Bieg Dariusz Reczek M Rożnowice  
22 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
23 Bieg Marcin Łata M Tarnów  
24 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
25 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
26 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
27 NW Robert Łopuch M Łabowa  
28 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
29 Bieg Tomasz Staszel Łatas M Jadowniki Husaria Race Team
30 Bieg Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka
31 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia Małego Strażaka
32 Bieg Grzegorz Krerowicz M Nowy Sacz biegam bo lubie
33 Bieg Dariusz Hołda M Rzepiennik Strzyżewski  
34 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
35 NW Pawel Brodlo M Tuchow  
36 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
37 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
38 NW Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
39 Bieg Maciej Stec M Wałcz Chodzace lodówki
40 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
41 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
42 Bieg Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
43 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
44 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG TARNÓW
45 Bieg Katarzyna Mnich K Tarnów STG TARNÓW
46 Bieg Mariusz Żółtak M Kraków  
47 Bieg Krzysztof Sarad M TARNOW  
48 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
49 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
50 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
51 Bieg Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
52 Bieg Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn
53 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
54 Bieg Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
55 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
56 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
57 Bieg Damian Jarosz M Mokrzyska  
58 Bieg Patryk Stanosz M Pawęzów  
59 Bieg Małgorzata Gozdecka K Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
60 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
61 Bieg Julia Bąk K Szerzyny  
62 Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów Rydza8team
63 NW Iwona Buczkowska K Tarnów Rydza8team
64 NW Magdalena Florek K Tarnów Rydza8team
65 Bieg Monika Gruszka K Tarnów  
66 Bieg Elzbieta Makowiec K Strzeszyn  
67 Bieg Michal Grzegorzewski M Strzeszyn  
68 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
69 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- sekcja biegowa
70 Bieg magdalena duda K zurowa  
71 Bieg Sebastian Ryba M Szerzyny Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny
72 Bieg Wojciech Bednarenko M Tarnów  
73 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
74 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
75 Bieg Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
76 Bieg Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team
77 Bieg Wojciech Czochór M Szymbark Maraton Gorlice
78 Bieg Mateusz Hamera M Tarnów  
79 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
80 Bieg Bartłomiej Olbrych K Binarowa nastopy.pl Running Team
81 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
82 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce małe Husaria Race Team
83 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
84 Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
85 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
86 Bieg Andrzej Sak M Tarnów  
87 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
88 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
89 Bieg Konrad Malik M Rudka  
90 Bieg LESZEK Bajorek M RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
91 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
92 Bieg Paulina Szczepańska K Siedliszowice  
93 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
94 NW Jolanta Florek K Ciężkowice  
95 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
96 NW Elżbieta Kachniarz K Rzepiennik Strzyżewski  
97 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
98 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
99 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
100 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
101 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
102 Bieg Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
103 NW Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
104 Bieg Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
105 Bieg Agnieszka Babło K Radłów  
106 Bieg Tomasz Babło M Radłów  
107 Bieg Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
108 Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  
109 Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa  
110 Bieg Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
111 Bieg Sylwia Sendek K Koszyce  
112 Bieg Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
113 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
114 Bieg Wojtek Marecik M Brzesko  
115 Bieg Magdalena Słomska K Żurowa  
116 Bieg Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
117 Bieg Marek Konieczny M Ropica Górna Gorlicka Grupa biegowa
118 Bieg Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski  
119 Bieg Hubert Winiarski M Wierzchosławice C2
120 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
121 Bieg Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
122 Bieg Madgalena Zygadło K Zalasowa  
123 Bieg Magdalena Mleczko K Tarnów  
124 Bieg Adrianna Słomian K Tarnów  
125 Bieg Maciej Walentowski M Tarnów  
126 Bieg Jakub Walentowski M Tarnów  
127 Bieg Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
128 Bieg MATEUSZ GOLONKA M GORLICE GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
129 Bieg Mariusz Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
130 Bieg Mateusz Haczela M Jedlicze MUKS Jedlicze
131 Bieg Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa
132 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
133 Bieg Daniel Wielgus M Tarnów  
134 NW Katarzyna Grudnicka K Tarnów  
135 Bieg Bożena Kapałka K Gromnik MKK Gromnik
136 Bieg Kamil Kapałka M Gromnik MKK Gromnik
137 Bieg Wiktor Nalepka M Burzyn OSP
138 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG
139 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
140 Bieg Marek Kalina M Dębica Brak
141 Bieg Anita Kalina K Dębica Brak
142 NW Beata Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
143 NW Aleksandra Trętowicz K KOLBUSZOWA KKNW
144 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
145 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
146 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
147 Bieg Kinga Misiaszek K Tarnów  
148 Bieg ewa dach K Brzesko MPEC
149 Bieg Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
150 NW Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce  
151 Bieg Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
152 Bieg Paulina Kozioł K Zgłobice  
153 Bieg Bartłomiej Baron M Okocim  
154 Bieg Jakub Skalak M Tarnów Wild Pigs
155 NW Barbara Baran K Jodłowa Jodłowa
156 Bieg Andrzej Baran M Jodłowa Jodłowa
157 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
158 Bieg Aksana Adamska K Kraków Husaria
159 Bieg Damian Adamski M Kraków  
160 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
161 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
162 Bieg Wojciech Pelczar M Dobieszyn AZS AWF Katowice
163 Bieg Robert Zięba M Bobowa  
164 Bieg Kinga Walania K Zabajka TKKF Sokół
165 Bieg Rafał Bronhard M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia
166 NW Krystyna Styga K Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic wakilng
167 Bieg Kamil Wróblewski M Lisia Góra
168 NW Mateusz Kukulka M Okocim Kukulka team
169 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
170 Bieg Grzegorz Syrek M Gromnk Westa
171 Bieg Jan Ciężadło M Tarnów  
172 Bieg Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi
173 Bieg Tomasz Kurek M Święcany  
174 Bieg Bartosz Maciejowski M swiecany GAS Rozwoj Szerzyny
175 Bieg Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa
176 Bieg Oliwia Marszałek K Pusta Wola  
177 NW Wioletta Małodobry K Kolbuszowa 1973
178 NW Andrzej Małodobry M Kolbuszowa Kknw
179 Bieg Magdalena Biczak K Tarnów  
180 Bieg Anna Pazdyk K Mielec Zabiegani Mielec
181 NW Małgorzata Sitko K KOLBUSZOWA KKNW
182 NW Teresa Lubera K KOLBUSZOWA KKNW
183 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
184 Bieg Aleksandra Skruch K Joniny  
185 Bieg Nikodem Stempak M Tarnów  
186 Bieg Jacek Słomski M Żurowa Żurowa
187 Bieg Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa
188 Bieg Edyta Ignor K Rzeszów  
189 Bieg Mateusz Machlarz M Rzeszów  
190 Bieg Mateusz Pliś M Rzeszów  
191 Bieg Marta Jaworska K Rzeszów Jacurki
192 Bieg Jacek Mazur M Rzeszów Jacurki
193 Bieg Krzysztof Wójcik M Łękawka  
194 Bieg Zofia król K Gromnik  
195 Bieg paweł król M Gromnik  
196 NW Barbara Dypa K KOLBUSZOWA KKNW
197 NW monika nawrot K rzepiennik strzyzewski  
198 Bieg Kinga Małek K Ryglice  
199 Bieg Wioletta Ochał-Pawlik K Ryglice  
200 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
201 NW Dorota Kiełtyka K rzepiennik biskupi  
202 NW fryderyka wojtanowska K olszyny  
203 NW kamil cygnar M rzepiennik  
204 NW Joanna Kleszyk K rzepiennik strzyzewski  
205 Bieg Łukasz Jankowski M Tarnów  
206 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa Naw-Mot Jodłowa
207 NW Agata Wiatr-Nawracaj K Jodłowa Naw Mot Jodłowa
208 Bieg Piotr Wiktorek M Rzepiennik Strzyżewski  
209 Bieg Renata Wiktorek K Rzepiennik Strzyżewski  
210 Bieg Kamil Cudek M Rzepiennik Biskupi  

Pobierz REGULAMIN >>>

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 września 2018r. (niedziela) – Rzepiennik Strzyżewski
– Start i Meta (Stadion Sportowy w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

 

 Bieg Główny:

– Dystans: 6  km (70% asfalt, 30% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na Stadionie Sportowym w Rzepienniku Strzyżewskim (adres: Rzepiennik Strzyżewski 400)

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 6 km oraz Marszu Nordic Walking 6 km  (limit czasu: 70 min)  

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

TRASA

Pobierz REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Rzepiennik Strzyżewski

Liczba uczestników: 68
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
2 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
3 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
4 Miłosz Florek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
5 Maksymilian Kulas M Nagawczyna Klasa I-III sz.podst.
6 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
7 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa I-III sz.podst.
8 Kinga Zięba K Bobowa Klasa I-III sz.podst.
9 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
10 Bruno Gajewski M Rzepiennik Klasa I-III sz.podst.
11 Przemysław król M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
12 Jakub Nawracaj M Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
13 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
14 Tymoteusz Majka M Raciechowice Klasa I-III sz.podst.
15 Natalia Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
16 Klemens Kaźmierczak M Łapanów Klasa I-III sz.podst.
17 Malwina Ablewicz K CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
18 Marcel Ablewicz M CIężkowice Klasa I-III sz.podst.
19 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
20 Karolina Gąsior K Ciezkowice Klasa I-III sz.podst.
21 Ksawery Kachniarz M Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
22 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
23 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
24 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
25 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
26 Dawid Buczkowski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
27 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
28 Szymon Bednarenko M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
29 Wiktor Porębski M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
30 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
31 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
32 Karol Nawracaj M Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
33 Karolina Słomska K Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
34 Katarzyna Nowakowska K Rzepiennik Bikskupi Klasa IV-VI sz.podst.
35 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Adrian Florek M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
37 Kacper Nowakowski M Rzepiennik Bikskupi Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
38 Mateusz Synowiecki M Osobnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
39 Patrycja Ablewicz K CIężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
40 Kamil Gąsior M Ciężkowice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
41 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
42 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
43 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
44 Kamila Staszel Łatas K Jadowniki Przedszkolak
45 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
46 Liliana Florek K Tarnów Przedszkolak
47 Maja Florek K Tarnów Przedszkolak
48 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
49 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
50 Idzi Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
51 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
52 SZYMON PATYK M GROMNIK Przedszkolak
53 NATALIA PATYK K GROMNIK Przedszkolak
54 Hania Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
55 Jakub Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
56 Wojciech Porębski M 2013 Przedszkolak
57 Karolina Furmańska M Tarnów Przedszkolak
58 Wiktoria Furmańska M Tarnów Przedszkolak
59 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
60 Krzysztof Wróblewski M Lisia Góra Przedszkolak
61 Mikołaj Zięba M Bobowa Przedszkolak
62 Amelia Zygmont K Chorzelów Przedszkolak
63 Natalia Król K Gromnik Przedszkolak
64 Joanna Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak
65 Kornel Kaźmierczak M Łapanów Przedszkolak
66 Aleksander Trzaskoś K Kraków Przedszkolak
67 Mikołaj Trzaskoś M Kraków Przedszkolak
68 Patrycja Wilga K Rzepiennik Strzyżewski Przedszkolak