Biegi Dionizyjskie – Gromnik

POBIERZ REGULAMIN

TERMIN I MIEJSCE:
– 2 września 2018r. (niedziela) – Gromnik
– Start i Meta (PARKING przy Szkole Podstawowej w Gromniku, ul. Witosa 4, Gromnik)

 

Bieg Główny:

– Dystans: 5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat + 



Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie PARKINGU przy Szkole Podstawowej w Gromniku, ul. Witosa 4, Gromnik

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ 
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 5 km oraz Marszu Nordic Walking 5 km  (limit czasu: 70 min)    Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA w BIEGU

  • Impreza ma charakter otwarty i DARMOWY
  • Prawo uczestnictwa w biegu głównym mają osoby pełnoletnie, oraz osoby w wieku od 16 lat (ur. 1999r.), jeśli mają pisemną zgodę rodziców.
  • Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w biurze zawodów i na stronie www.biegimalopolska.pl /Dz.Ustaw nr 101, poz 1095/ lub przedstawienie przez uczestnika zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do udziału w biegu.
  • Limit uczestników Dorosłych w Biegu i Nordic Walking 210 osób.

PAKIET STARTOWY,

Każdy uczestnik biegu rodzinnego,  otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

– numer startowy

– elektroniczny pomiar czasu

– wodę na mecie zawodów

– materiały informacyjne i reklamowe

pamiątkowy odlewany medal na mecie

– posiłek na mecie

POBIERZ REGULAMIN

Biegi Dionizyjskie – Gromnik

Liczba uczestników: 210
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA  
2 Bieg Robert Radzik M Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro
3 Bieg Bartłomiej Olbrych M Binarowa nastopy.pl Running Team
4 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Masters Gym
5 Bieg Monika Bras K Brzaczowice  
6 Bieg Ewa Dach K Brzesko MPEC
7 Bieg Tadeusz Rozwadowski M Brzesko MPEC
8 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
9 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy
10 Bieg Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy
11 NW Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy
12 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
13 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchow
14 Bieg Kinga Burza K Burzyn  
15 Bieg ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN
16 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
17 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn LKS Burzyn
18 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
19 Bieg Kamil Wesołowski M Chmielnik  
20 Bieg Konrad Wątroba M Chojnik  
21 NW Lucyna Kobak K Czeluśnica ERKO
22 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
23 Bieg Anna Walczyk K Dębica  
24 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP … ABY DO METY
25 Bieg Anna Rydz K Dębica TUP TUP… ABY DO METY
26 Bieg Grzegorz Szerszeń M Dębica  
27 NW Marzena Magdziarz-Grzyb K Debica  
28 Bieg Damian Grzyb M Debica  
29 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
30 Bieg Jolanta Mosoń K Dobrków Dębickie Gepardy
31 Bieg Marcin Augustyn M Gabułtów  
32 Bieg Patrycja Sawicka K Głowaczowa TUP TUP… ABY DO METY
33 NW Edyta Wnek K Gnojnik  
34 Bieg Wojtek Marecik M Gnojnik  
35 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
36 Bieg Bogdan Lisowicz M Gorlice Grupetto Gorlice
37 Bieg Adrian Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
38 Bieg Magdalena Stawarz K Gorlice Gorlicka Grupa biegowa
39 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
40 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
41 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
42 Bieg Piotr Wasilewski M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
43 Bieg Ewelina Kogut K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
44 NW Bożena Rąpała K Gromnik  
45 NW Małgorzata Gąsior K Gromnik  
46 Bieg Krzysztof Nowak M Gromnik MKK
47 Bieg Ewelina Nowak K Gromnik  
48 Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
49 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
50 Bieg Tomasz Staszel Łatas M jadowniki Husaria Race Team
51 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
52 Bieg Wlodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
53 NW Wiesław Rafa M Jasło  
54 NW Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
55 Bieg Marta Barnaś K Jaźwiny  
56 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
57 NW Anna Biskup K Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze
58 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpackie Jedlicze
59 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
60 Bieg Marek Dzierwa M Jodłowa  
61 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
62 Bieg Jakub Libront M Klęczany  
63 Bieg Piotr Grzegórzek M Koszyce Wielkie  
64 Bieg Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie  
65 Bieg Mariusz Augustyn M Kraków  
66 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
67 Bieg Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
68 Bieg Agnieszka Raś K Kraków WAKCZE
69 Bieg Weronika Jurek K Kraków UNLIMITED KRAKÓW
70 Bieg Sławomir Gizara M Libiaz  
71 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
72 Bieg Karolina Kaźmierczak K Łapanów  
73 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
74 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
75 Bieg Michał Nalepka M Łęki Dolne  
76 Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
77 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
78 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
79 Bieg Anna Zapart K Marcinkowice  
80 Bieg Monika Zapart K Marcinkowice  
81 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
82 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
83 Bieg Monika Kuźniewicz K Myślenice  
84 Bieg Andrzej Kuźni M Myślenice  
85 Bieg Katarzyna Burzawa K Myślenice Riders&Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
86 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna DKK Gryf
87 NW Bernadetta Kulas K Nagawczyna  
88 Bieg Andrzej Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
89 Bieg Jacek Mordarski M Nawojowa  
90 NW Anna Mordarska K Nawojowa  
91 Bieg AGNIESZKA Pabian K Niedomice OCR TEAM MASTER’S GYM
92 Bieg Adam Skałka M Nowy Sącz Andrzej Tokarz Group
93 Bieg Wojciech Skałka M Nowy Sącz  
94 Bieg Czesław Pawłowski M Nowy Sącz  
95 Bieg Maciej Kofin M Ochojno / Świątniki Górne #AdamCzerwińskiTeam
96 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
97 Bieg Marta Pyskaty K Paszczyna Dzikie Mustangi
98 Bieg Katarzyna Kmieć K Perła  
99 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
100 NW Katarzyna Jankosz K Pilzno  
101 Bieg Jacek Drwal M Pleśna Aktywna Pleśna
102 Bieg Bogdan Malaga M Podegrodzie MALAGA Team
103 Bieg Barbara Malaga M Podegrodzie MALAGA Team
104 Bieg Tomasz Doroż M Radgoszcz 1982
105 Bieg Aleksey Kapitsa M Raniżów  
106 Bieg Yuliya Kapitsa K Raniżów  
107 Bieg Paweł Cudek M Rodo  
108 NW Jolanta Wojtas K Ropica Polska  
109 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
110 Bieg Przemysław Bień M Ryglice KS Ryglice-Sekcja biegowa
111 Bieg Ryszard p Kiełtyka M Rzepiennik  
112 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
113 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
114 Bieg Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski  
115 Bieg Daniel Kwaśny M Rzepiennik Marciszewski  
116 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
117 Bieg Daria Bajorek K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
118 Bieg Kinga Pawłowska K Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
119 NW Lucyna Stec K Rzeszów Chodzace lodówki
120 Bieg Juliusz Janecki M Rzeszów  
121 Bieg Piotr Medygrał M Rzeszów  
122 Bieg Krzysztof Archamowicz M Skawina  
123 Bieg Piotr Broniszewski M Stary sącz SzostTeam
124 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz SzostTeam
125 Bieg Aleksander Szurek M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
126 Bieg Mateusz Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
127 Bieg Stanisław Tomasik M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
128 Bieg Konrad Baran M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
129 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
130 Bieg Kinga Lowe K Tarnów  
131 Bieg Marcin Kądzielawa M Tarnów Starglass Team
132 NW Gabriela Kądzielawa K Tarnów Żoneczka rzeźnika
133 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
134 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
135 Bieg Lucyna Krupa Szado K Tarnów  
136 Bieg Daniel Łoboda M Tarnów Legion Team Tarnów
137 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
138 Bieg Krzysztof Gmyr M Tarnów TTC MPEC Tarnów
139 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów  
140 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów  
141 Bieg Agnieszka Barnaś K Tarnów  
142 Bieg Łukasz Słowik M Tarnów  
143 Bieg Daniel Panocha M Tarnów  
144 Bieg Sławomir Krzak M Tarnow  
145 NW Joanna Potocka K Tarnow  
146 NW Barbara Łankiewicz K Tarnów  
147 Bieg Artur Furmański M Tarnów EKIPA Z TARNOWA
148 Bieg Magdalena Furmańska K Tarnów Ekipa z Tarnowa
149 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
150 NW Maria Wantuch K Tarnów  
151 NW Bernadetta Galas K Tarnów  
152 NW Krzysztof Galas M Tarnów  
153 Bieg Mateusz Bednarczyk M Tarnów  
154 Bieg Maria Mężyk K Tarnów  
155 Bieg Krzysztof Sarad M Tarnow  
156 Bieg Szymon Nykiel M Tarnów  
157 Bieg Grzegorz Bryl M Tarnów  
158 Bieg Pawel Budzyn M Tarnów Decathlon
159 Bieg Piotr Seremet M Tarnów  
160 Bieg Kinga Złonkiewicz K Tarnów  
161 Bieg Roman Podorski M Tarnów  
162 Bieg Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team
163 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
164 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
165 Bieg Karolina Mochylska K Tarnów KS Sportiva
166 Bieg Anna Sobiegraj K Tarnow  
167 Bieg Piotr Wielgus M Tarnów Ekipa z Tarnowa
168 Bieg Jacek Mnich M Tarnów SGT TARNÓW
169 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
170 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
171 Bieg Marek Faber M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
172 Bieg Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec  
173 Bieg Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
174 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
175 Bieg Sławomir Mikos M Tuchów Powietrze Tuchow
176 Bieg Mateusz Obrzut M Tuchów DORZECZE BIAŁEJ
177 Bieg Aleksandra Gdowska K Tuchów  
178 Bieg Pawel Stanczyk M Tuchów TuchowO2.pl
179 Bieg Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice
180 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
181 Bieg Halina Karlak K Uście Gorlickie  
182 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice  
183 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice  
184 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice  
185 Bieg Piotr Palmi M Wieliczka #AdamCzerwinskiTeam
186 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice  
187 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
188 NW Eleonora Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów
189 NW Katarzyna Krawiec K Wojnicz  
190 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
191 Bieg Arkadiusz Nowak M Wola Rzędzińska  
192 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
193 NW Małgorzata Pach K Wola Rzędzinska 1977
194 NW Sławomir Pach M Wola Rzędzinska  
195 NW Anna Pach K Wola Rzędzinska Firma Handlowo-Usługowa „SŁAWEX”
196 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
197 Bieg Paweł Dudek M Wola Żyrakowska  
198 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
199 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
200 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
201 Bieg Edyta Pawłowicz K Zalasowa  
202 Bieg Wioletta Kawa K Zalasowa  
203 Bieg Wiesław Czarnik M Zalasowa  
204 Bieg Dawid Czarnik M Zalasowa  
205 NW Beata Czarnik K Zalasowa  
206 Bieg Magdalena Zygadło K Zalasowa  
207 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa  
208 Bieg Edyta Grzyb K Zborowice  
209 Bieg Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
210 Bieg magdalena duda K zurowa  

POBIERZ REGULAMIN

Biegi Dzieci – Gromnik

Liczba uczestników: 65
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Kornel Kaźmierczak M Boczów Przedszkolak
2 Amelia Dach-Zapart K Brzesko Przedszkolak
3 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
4 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
5 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
6 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
7 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
8 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
9 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
10 Maria Walczyk K Dębica Przedszkolak
11 Zofia Walczyk K Dębica Przedszkolak
12 Izabella Mosoń K Dobrków Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
13 Wiktoria Mosoń K Dobrków Klasa I-III sz.podst.
14 Otylia Szot K Gnojnik Klasa IV-VI sz.podst.
15 Patryk Kopek M Golanka Przedszkolak
16 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
17 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
18 Michał Wójcik M Gromnik Przedszkolak
19 Aleksandra Kopek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
20 Wiktoria Kwiek K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
21 Wiktoria Syrek K Gromnik Przedszkolak
22 Max Syrek M Gromnik Przedszkolak
23 Gabriela Steć K Gromnik Przedszkolak
24 Kamila Staszel-Łatas K Jadwoniki Klasa I-III sz.podst.
25 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
26 Michał Barnaś M Jaźwiny Przedszkolak
27 Justyna Barnaś K Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
28 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
29 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
30 Angelika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
31 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
32 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
33 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
34 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
35 Julia Klich K Kraków Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Patryk Szczepański M Kraków Przedszkolak
37 Wiktoria Malaga K Podegrodzie Klasa I-III sz.podst.
38 Bartosz Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
39 Beniamin Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
40 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
41 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
42 Jakub Szurek M Szymbark Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
43 Artur Górski M Szymbark Klasa I-III sz.podst.
44 ALAN WARCHOLIK M SZYMBARK Klasa I-III sz.podst.
45 Gabriella Lowe K Tarnów Przedszkolak
46 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
47 Mateusz Galas M Tarnów Przedszkolak
48 Maksymilian Daciuk M Tarnów Przedszkolak
49 Zuzanna Ruda K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
51 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
52 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
53 Natalia Kras K Tarnw Klasa IV-VI sz.podst.
54 Alicja Mikos K Tuchów Klasa I-III sz.podst.
55 Zuzanna Kras K Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
56 Julia Palmi K Wieliczka Klasa I-III sz.podst.
57 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
58 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
59 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
60 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
61 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
62 Dariusz Czarnik M Zalasowa Klasa IV-VI sz.podst.
63 Hanna Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
64 Hanna Zygadło K Zalasowa Przedszkolak
65 Jakub Zygadło M Zalasowa Przedszkolak