Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Burzyn

ZAPISY INTERNETOWE ZAMKNIĘTE – ZAPRASZAMY DO BIURA ZAWODÓW!

POBIERZ REGULAMIN

Organizator

– LKS Burzyn

TERMIN I MIEJSCE:

  • 3 czerwca 2017r. (niedziela)
  • Burzyn – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)

– Biuro zawodów: 13:00-14:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na boisku LKS BURZYN na następujących dystansach:

– Godz. 14.00 – 14.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 15:00Start Biegu Rodzinnego – 5.5 km  (limit czasu: 60 min)

– Godz. 16:30-17:00 – Nagrodzenie Biegów Dzieci oraz Biegu Rodzinnego .

Udział w POGÓRZAŃSKICH BIEGACH RODZINNYCH – jest DARMOWY. Dotyczy to Biegów Dzieci oraz Biegu Rodzinnego 5.5 km
W biegach dzieci i młodzieży obowiązuje limit 200 zgłoszeń, limit zgłoszeń w biegu rodzinnym – 150 uczestników.

NAGRODY

Każdy uczestnik otrzymuje na mecie medal.

Nagrody Bieg Rodzinny 

Kategoria OPEN K / M

1 miejsce. nagroda rzeczowa

2 miejsce. nagroda rzeczowa

3 miejsce. nagroda rzeczowa

 

Biegi dla dzieci i młodzieży

Nagrody w kategoriach wiekowych dla chłopców i dziewcząt

1. miejsce: nagroda rzeczowa
2. miejsce: nagroda rzeczowa
3. miejsce: nagroda rzeczowa

LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW BIEGU RODZINNEGO.

 

POBIERZ REGULAMIN

Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Burzyn

Liczba uczestników: 105
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Piotr Stawarz Mężczyzna Bielcza  
2 Pawel Martus Mężczyzna Bobowa Bobowska grupa biegowa
3 Dawid Motyka Mężczyzna Bobowa Bobowska Grupa Biegowa
4 Katarzyna Polak Kobieta Brzezie  
5 Łukasz Latoszek Mężczyzna Brzostek  
6 Elżbieta Bożek Kobieta Brzostek Dębickie Gepardy
7 Wojciech Bożek Mężczyzna Brzostek Dębickie Gepardy
8 Maciej Sajdak Mężczyzna Burzyn  
9 Jakub Kulak Mężczyzna Bychawa  
10 Sławomir Rybka Mężczyzna Dębica Pędzące Ślimaki
11 Ewelina Rybka Kobieta Dębica Pędzące Ślimaki
12 Natalia Sikora Kobieta Dębica Pędzące Ślimaki
13 Anna Motyka Kobieta Dębica  
14 Paweł Piękoś Mężczyzna Dębica  
15 Ireneusz Mazur Mężczyzna Dębica Dębickie Gepardy
16 Kinga Mazur Kobieta Dębica Dębickie Gepardy
17 ADAM WISNIOWSKI Mężczyzna DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA
18 Dominik Mosoń Mężczyzna Dobrków Dębickie Gepardy
19 Wiktor Krawiec Mężczyzna Gołęczyna Dębickie Gepardy
20 Rafał Kornek Mężczyzna Gorlice GGB Gorlice
21 Kornelia Kornek Kobieta Gorlice MZS 6 Gorlice
22 Patryk Zabawa Mężczyzna Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
23 Małgorzata Wolicka Kobieta Gumniska  
24 Iwona Wielgosz Kobieta Jasło  
25 Krzysztof Wielgosz Mężczyzna Jasło  
26 Grzegorz Nachman Mężczyzna Jasło Libra Team
27 Ewelina Nachman Kobieta Jasło Libra Team
28 Marta Barnaś Kobieta Jaźwiny  
29 Dariusz Barnaś Mężczyzna Jaźwiny SP Jaźwiny
30 Marcin Sanocki Mężczyzna Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
31 Krystyna Świeboda Kobieta Jedlicze  
32 Beata Słomska Kobieta Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
33 Tomasz Liana Mężczyzna Klęczany  
34 Jakub Deperas Mężczyzna Końskie  
35 Karolina Jermak Kobieta Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT
36 Maciej Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT
37 Beata Winiarczyk-Jadach Kobieta Kraków bwj finanse
38 Jakub Kafel Mężczyzna Kraków  
39 Wioleta Mercik Kobieta Kraków Night Runners
40 Agnieszka Cyganek Kobieta Kraków BeFit24team
41 Przemysław Królikowski Mężczyzna Kraków BeFit24team
42 Wiesław Misiak Mężczyzna Kraków BeFit24team
43 Aneta Olech Kobieta Kraków  
44 Katarzyna Drobniak Kobieta Kraków Z bieganiem mi do twarzy
45 Oksana Szczepańska Kobieta Kraków  
46 Magdalena Mamuszka Kobieta Lisia Góra  
47 Michał Nalepka Mężczyzna Łeki Dolne  
48 Agnieszka Wróbel Kobieta Łowczówek  
49 Tomasz Wróbel Mężczyzna Łowczówek  
50 Konrad Gorla Mężczyzna Miechowice Małe  
51 Janusz Zator Mężczyzna Mokre Dębickie Gepardy
52 Karola Kaczkowska Kobieta Myślenice  
53 Marek Kulas Mężczyzna Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
54 Adrian Wieciech Mężczyzna Nowy Wiśnicz  
55 Jacek Starzyk Mężczyzna Olkusz  
56 Bożena Starzyk Kobieta Olkusz  
57 Mateusz Duran Mężczyzna Ołpiny LKS Olszynka Ołpiny
58 Grzegorz Polański Mężczyzna Pleśna Aktywna Pleśna
59 Paweł Skop Mężczyzna Przecław TEAM Przecław
60 Dorota Gańczorz Kobieta Rybnik 1991
61 LESZEK Bajorek Mężczyzna RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
62 Łukasz Broda Mężczyzna Rzeszów Piękne i Brodacze
63 Zuzanna Baranowska Kobieta Rzeszów Rzeszowscy Spartanie
64 Sylwia Krogulska Kobieta Siedliska  
65 Wiesław Gujda Mężczyzna Siedliska  
66 Edyta Nauka Kobieta Stasiówka Dębickie Gepardy
67 Wiesław Nauka Mężczyzna Stasiówka Dębickie Gepardy
68 Anna Capinska Kobieta Stróża  
69 Barbara Polańska Kobieta Strzyżów Noćne Wołki
70 Monika Pasiut Kobieta Szymbark  
71 Justyna Jop Kobieta Szynwałd  
72 PAWEŁ BUDZYŃ Mężczyzna TARNÓW DECATHLON TARNÓW
73 Daniel Dzienski Mężczyzna Tarnow  
74 Lenka Dzienska Kobieta Tarnow D gang
75 Daniel Łoboda Mężczyzna Tarnów Legion Team Tarnów
76 Gabriela Kądzielawa Kobieta Tarnów Żoneczka Rzeźnika
77 Marcin Kądzielawa Mężczyzna Tarnów STARGLASS TEAM
78 Sylwia Kazek Kobieta Tarnów  
79 Marcin Łata Mężczyzna Tarnów 1993
80 Sylwia Obrzut Kobieta Tarnów  
81 MARCIN WÓJCIKOWSKI Kobieta Tarnów 1983
82 Piotr Marczyński Mężczyzna Tarnów Bikers-Tarnów
83 Tomasz Galbarczyk Mężczyzna Tarnów STG-Tarnów
84 Wioletta Galbarczyk Kobieta Tarnów STG-Tarnów
85 Lucyna Krupa SZADO Kobieta Tarnów Tarnów  
86 Jan Bugiel Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
87 Jacek Karbownik Mężczyzna Tarnowiec MorsyTarnowieckie Team
88 Mariusz Borek Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
89 Marek Faber Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
90 Małgorzata Gozdecka Kobieta Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
91 Michał Borek Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
92 Aleksandra Gdowska Kobieta Tuchów  
93 Agnieszka Smosna Kobieta Tuchów  
94 Marcin Musiał Mężczyzna Tuchów  
95 Anna Wajda Kobieta Tuchów  
96 Agnieszka Pasieka Kobieta Ustrobna  
97 Sebastian Dudzik Mężczyzna Wieliczka RUN@BIKE ACTIVLAB
98 Irina Bartosz Kobieta Wierzchosławice 1964
99 Daniel Słowik Mężczyzna Żabno OCR Team Master’s Gym
100 Klaudia Wilk Kobieta Zabrze Socios Silesia
101 Dawid Wilk Mężczyzna Zabrze Socios Silesia
102 Tadeusz Szafarczyk Mężczyzna Zakliczyn  
103 Katarzyna Szafarczyk Kobieta Zakliczyn  
104 Wiesław Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
105 Aneta Oleksowicz Kobieta Zborowice  

POBIERZ REGULAMIN

Biegi Dzieci – Burzyn

Liczba uczestników: 179
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Marcel Cudek Mężczyzna 2012 Przedszkolak
2 Maksymilian Cudek Mężczyzna 2015 Przedszkolak
3 wiktoria trybalska Kobieta brzesko Klasa I-III sz.podst.
4 oliwia trybalska Kobieta brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
5 Marcel Sokół Mężczyzna Brzeźnica Przedszkolak
6 Michał Sokół Mężczyzna Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
7 Bartosz Sokół Mężczyzna Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
8 Jakub Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
9 Marcin Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa I-III sz.podst.
10 Tomasz Bałut Mężczyzna Buchcice Klasa IV-VI sz.podst.
11 Dominik Śniosek Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
12 Adam Libront Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
13 Lena Libront Kobieta Burzyn Przedszkolak
14 Urszula Dudek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
15 Zuzanna Makowiec Kobieta Burzyn Przedszkolak
16 Michał Nalepka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
17 Anna Dudek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
18 Krystian Szczepański Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
19 Franciszek Wesołowski Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
20 Jakub Bąk Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
21 Leon Mikosiński Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
22 Adrian Błanek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
23 Maja Błanek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
24 Mateusz Koza Mężczyzna Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
25 Agnieszka Dawid Kobieta Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
26 Jola Dawid Kobieta Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
27 Eryk Kalupa Mężczyzna Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
28 Przemek Jagielski Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
29 Piotr Synowiec Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
30 Kamil Świegoda Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
31 Jakub Bąk Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
32 Oliwia Sowiżdżał Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
33 Natalia Klimek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
34 Nikola Chrzanowska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
35 Dominika Trembecka Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
36 Monika Bajorek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
37 Patryk Gogola Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
38 Albert Bajorek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
39 Julia Bernal Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
40 Milena Dawid Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
41 Patryk Więcek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
42 Emilia Pypeć Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
43 Wojtek Kędzior Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
44 Karol Gniadek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
45 Krystian Łopatka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
46 Michał Fiedor Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
47 Oliwia Pypeć Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
48 Justyna Molek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
49 Ania Jagielska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
50 Milena Skrężyna Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
51 Ksawery Bryl Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
52 Kinga Gogola Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
53 Michał Nalepka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
54 Franciszek Ustianowski Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
55 Antoni Okaz Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
56 Joanna Burza Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
57 Kinga Gogola Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
58 Marcel Wopiński Mężczyzna Ciężkowice Klasa I-III sz.podst.
59 Laura Wopińska Kobieta Ciężkowice Przedszkolak
60 Eryk Obnowski Mężczyzna Dąbrówka Tuchowska Przedszkolak
61 Zofia Walczyk Kobieta Dębica Przedszkolak
62 Maria Walczyk Kobieta Dębica Przedszkolak
63 Igor Mazur Mężczyzna Dębica Klasa I-III sz.podst.
64 Bruno Mazur Mężczyzna Dębica Przedszkolak
65 Natalka Rybka Kobieta Dębica Przedszkolak
66 Karol Sikora Mężczyzna Dębica Przedszkolak
67 Liliana Sikora Kobieta Dębica Przedszkolak
68 Kacper Polniaszek Mężczyzna Dębica Przedszkolak
69 Wojciech Piękoś Mężczyzna Dębica Klasa I-III sz.podst.
70 Klaudia Bielawa Kobieta Dębica Przedszkolak
71 Oskar Bielawa Mężczyzna Dębica Przedszkolak
72 Karol Polniaszek Mężczyzna Dębica Przedszkolak
73 Olga Malinowska Kobieta Dębina Zakrzowska Przedszkolak
74 Tomasz Malinowski Mężczyzna Dębina Zakrzowska Przedszkolak
75 Jakub Pawłowski Mężczyzna Dominikowice Klasa IV-VI sz.podst.
76 Jagoda Capinska Kobieta Dtroz Przedszkolak
77 Juliusz Wiśniewski Mężczyzna Gliwice Przedszkolak
78 Wiktor Nowak Mężczyzna Gromnik Klasa I-III sz.podst.
79 Zuzanna Gąsior Kobieta Gromnik Klasa I-III sz.podst.
80 Oliwia Kania Kobieta Ilkowice Przedszkolak
81 Dawid Matyaszek Mężczyzna Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
82 Oliwier Wielgosz Mężczyzna Jasło Przedszkolak
83 Antonina Nachman Kobieta Jasło Klasa I-III sz.podst.
84 Zofia Nachman Kobieta Jasło Przedszkolak
85 Justyna Barnaś Kobieta Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
86 Michał Barnaś Mężczyzna Jaźwiny Przedszkolak
87 Aleksandra Podraza Kobieta Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
88 Karolina Podraza Kobieta Jodłowa Przedszkolak
89 Patryk Wajda Mężczyzna Jodłówka-Wałki Klasa I-III sz.podst.
90 Kaja Wajda Kobieta Jodłówka-Wałki Przedszkolak
91 Karol Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
92 Zuzanna Jermak Kobieta Koszyce Wielkie Przedszkolak
93 Maksymilian Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie Przedszkolak
94 Ewa Jermak Kobieta Koszyce Wielkie Przedszkolak
95 Kacper Augustyn Mężczyzna Kraków Przedszkolak
96 Patryk Szczepański Mężczyzna Kraków Przedszkolak
97 Nataniel Tchokouanha Mężczyzna Kraków Przedszkolak
98 Antoni Sroka Mężczyzna Kraków Przedszkolak
99 Bartosz Kramkowski Mężczyzna Kraków Przedszkolak
100 Tomasz Mercik Mężczyzna Kraków Klasa I-III sz.podst.
101 Emilia Mercik Kobieta Kraków Przedszkolak
102 Jakub Królikowski Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
103 Bartłomiej Cetera Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
104 Alan Budyn Mężczyzna Łysa gora Klasa I-III sz.podst.
105 Michał Międlar Mężczyzna Mielec Przedszkolak
106 JAN KNAPIK Mężczyzna OLSZYNY Klasa IV-VI sz.podst.
107 Anna Polańska Kobieta Pleśna Klasa I-III sz.podst.
108 Wojciech Polański Mężczyzna Pleśna Klasa IV-VI sz.podst.
109 Aleksander Skop Mężczyzna Przecław Klasa I-III sz.podst.
110 Maksymilian Skop Mężczyzna Przecław Klasa I-III sz.podst.
111 Ania Kicińska Kobieta Przemyśl Klasa IV-VI sz.podst.
112 Krzyś Kiciński Mężczyzna Przemyśl Klasa IV-VI sz.podst.
113 Jakub Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa I-III sz.podst.
114 Szymon Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
115 Inga Kowalska Kobieta Ryglice Klasa I-III sz.podst.
116 Ksawery Kozak Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
117 Adrian Krzak Mężczyzna Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
118 Wiktoria Ryndak Kobieta Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
119 Amelia Bartkowska Kobieta skrzyszów Przedszkolak
120 Miłosz Wilk Mężczyzna Strzelce małe Przedszkolak
121 Tymoteusz Polański Mężczyzna Strzyżów Klasa I-III sz.podst.
122 Wiktoria Polańska Kobieta Strzyżów Klasa IV-VI sz.podst.
123 Klara Polańska Kobieta Strzyżów Przedszkolak
124 Adam Pasiut Mężczyzna Szymbark Klasa I-III sz.podst.
125 Natalia Pasiut Kobieta Szymbark Przedszkolak
126 Zuzanna Pasiut Kobieta Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
127 Emilia Michoń Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
128 OLIWIA MICHOŃ Kobieta TARNÓW Klasa IV-VI sz.podst.
129 Lena Opiela Kobieta Tarnów Przedszkolak
130 Martyna Dzierwa Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
131 Salomea Lizak Kobieta Tarnów Klasa I-III sz.podst.
132 Aleksandra Lizak Kobieta Tarnów Przedszkolak
133 Julia Makowiec Kobieta Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
134 Kamil Makowiec Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
135 Leon Łoboda Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
136 Leon Łoboda Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
137 Filip Łoboda Mężczyzna Tarnów Klasa I-III sz.podst.
138 Zuzia Kazek Kobieta Tarnów Przedszkolak
139 Aleksander Kazek Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
140 Natalia Książczyk Kobieta Tarnów Przedszkolak
141 Liliana Książczyk Kobieta Tarnów Przedszkolak
142 Kacper Nalepka Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
143 Milena Obrzut Kobieta Tarnów Klasa I-III sz.podst.
144 Natalia Obrzut Kobieta Tarnów Przedszkolak
145 Jakub Malec Mężczyzna Tarnów Klasa I-III sz.podst.
146 Oskar Klaper Mężczyzna Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
147 Łucja Klaper Kobieta Tarnów Przedszkolak
148 Mateusz Mac Mężczyzna Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
149 Maja Galbarczyk Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
150 Sabina Baka Kobieta Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
151 Filip Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa IV-VI sz.podst.
152 Kacper Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
153 Julia Faber Kobieta Tarnowiec Przedszkolak
154 Karolina Faber Kobieta Tarnowiec Klasa IV-VI sz.podst.
155 Ewa Karbownik Kobieta Tarnowiec Przedszkolak
156 Adam Karbownik Mężczyzna Tarnowiec Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
157 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
158 Patrycja Igielska Kobieta TUCHÓW Klasa I-III sz.podst.
159 Feliks Bielak Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
160 Alex Jodłoś Mężczyzna Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
161 Zuzanna Kras Kobieta tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
162 maja bartkowska Kobieta tuchów Przedszkolak
163 Dominika Smosna Kobieta Tuchów Klasa I-III sz.podst.
164 Emilia Chwistek Kobieta Tuchów Przedszkolak
165 Hubert Borczyk Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
166 Szymon Borczyk Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
167 Marcin Smosna Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
168 Oliwier Wajda Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
169 Mikolaj Drogoś Mężczyzna Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
170 Bartosz Banach Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
171 Natalia Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
172 Wiktoria Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
173 Wiktoria Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
174 Natalia Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
175 Martyna Majewska Kobieta Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
176 Antoni Majewska Mężczyzna Zakliczyn Przedszkolak
177 Dariusz Czarnik Mężczyzna Zalasowa Klasa IV-VI sz.podst.
178 Maciej Chodak Mężczyzna Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
179 Ewa Chodak Kobieta Zgłobice Klasa IV-VI sz.podst.