Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Burzyn

ZAPISY INTERNETOWE ZAMKNIĘTE – ZAPRASZAMY DO BIURA ZAWODÓW!

POBIERZ REGULAMIN

Organizator

– LKS Burzyn

TERMIN I MIEJSCE:

  • 3 czerwca 2017r. (niedziela)
  • Burzyn – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)

– Biuro zawodów: 13:00-14:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na boisku LKS BURZYN na następujących dystansach:

– Godz. 14.00 – 14.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 15:00Start Biegu Rodzinnego – 5.5 km  (limit czasu: 60 min)

– Godz. 16:30-17:00 – Nagrodzenie Biegów Dzieci oraz Biegu Rodzinnego .

Udział w POGÓRZAŃSKICH BIEGACH RODZINNYCH – jest DARMOWY. Dotyczy to Biegów Dzieci oraz Biegu Rodzinnego 5.5 km
W biegach dzieci i młodzieży obowiązuje limit 200 zgłoszeń, limit zgłoszeń w biegu rodzinnym – 150 uczestników.

NAGRODY

Każdy uczestnik otrzymuje na mecie medal.

Nagrody Bieg Rodzinny 

Kategoria OPEN K / M

1 miejsce. nagroda rzeczowa

2 miejsce. nagroda rzeczowa

3 miejsce. nagroda rzeczowa

 

Biegi dla dzieci i młodzieży

Nagrody w kategoriach wiekowych dla chłopców i dziewcząt

1. miejsce: nagroda rzeczowa
2. miejsce: nagroda rzeczowa
3. miejsce: nagroda rzeczowa

LOSOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH WŚRÓD UCZESTNIKÓW BIEGU RODZINNEGO.

 

POBIERZ REGULAMIN

Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Burzyn

Liczba uczestników: 105
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Aleksandra Gdowska Kobieta Tuchów  
2 Sławomir Rybka Mężczyzna Dębica Pędzące Ślimaki
3 Ewelina Rybka Kobieta Dębica Pędzące Ślimaki
4 Natalia Sikora Kobieta Dębica Pędzące Ślimaki
5 Konrad Gorla Mężczyzna Miechowice Małe  
6 Beata Słomska Kobieta Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
7 PAWEŁ BUDZYŃ Mężczyzna TARNÓW DECATHLON TARNÓW
8 Iwona Wielgosz Kobieta Jasło  
9 Krzysztof Wielgosz Mężczyzna Jasło  
10 Agnieszka Smosna Kobieta Tuchów  
11 Adrian Wieciech Mężczyzna Nowy Wiśnicz  
12 Daniel Słowik Mężczyzna Żabno OCR Team Master’s Gym
13 Edyta Nauka Kobieta Stasiówka Dębickie Gepardy
14 Pawel Martus Mężczyzna Bobowa Bobowska grupa biegowa
15 Wiesław Nauka Mężczyzna Stasiówka Dębickie Gepardy
16 Anna Motyka Kobieta Dębica  
17 Małgorzata Wolicka Kobieta Gumniska  
18 Daniel Dzienski Mężczyzna Tarnow  
19 Lenka Dzienska Kobieta Tarnow D gang
20 Katarzyna Polak Kobieta Brzezie  
21 Marcin Sanocki Mężczyzna Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
22 Agnieszka Wróbel Kobieta Łowczówek  
23 Aneta Oleksowicz Kobieta Zborowice  
24 Barbara Polańska Kobieta Strzyżów Noćne Wołki
25 Mateusz Duran Mężczyzna Ołpiny LKS Olszynka Ołpiny
26 Daniel Łoboda Mężczyzna Tarnów Legion Team Tarnów
27 Paweł Skop Mężczyzna Przecław TEAM Przecław
28 Beata Winiarczyk-Jadach Kobieta Kraków bwj finanse
29 Marek Kulas Mężczyzna Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
30 Wiktor Krawiec Mężczyzna Gołęczyna Dębickie Gepardy
31 Łukasz Latoszek Mężczyzna Brzostek  
32 Marta Barnaś Kobieta Jaźwiny  
33 Rafał Kornek Mężczyzna Gorlice GGB Gorlice
34 Kornelia Kornek Kobieta Gorlice MZS 6 Gorlice
35 Jakub Kafel Mężczyzna Kraków  
36 Michał Nalepka Mężczyzna Łeki Dolne  
37 Magdalena Mamuszka Kobieta Lisia Góra  
38 Justyna Jop Kobieta Szynwałd  
39 Wioleta Mercik Kobieta Kraków Night Runners
40 Paweł Piękoś Mężczyzna Dębica  
41 Gabriela Kądzielawa Kobieta Tarnów Żoneczka Rzeźnika
42 Marcin Kądzielawa Mężczyzna Tarnów STARGLASS TEAM
43 Elżbieta Bożek Kobieta Brzostek Dębickie Gepardy
44 Marcin Musiał Mężczyzna Tuchów  
45 Sylwia Kazek Kobieta Tarnów  
46 Piotr Stawarz Mężczyzna Bielcza  
47 Tadeusz Szafarczyk Mężczyzna Zakliczyn  
48 Patryk Zabawa Mężczyzna Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
49 Katarzyna Szafarczyk Kobieta Zakliczyn  
50 Agnieszka Cyganek Kobieta Kraków BeFit24team
51 Przemysław Królikowski Mężczyzna Kraków BeFit24team
52 Wiesław Misiak Mężczyzna Kraków BeFit24team
53 Grzegorz Polański Mężczyzna Pleśna Aktywna Pleśna
54 Klaudia Wilk Kobieta Zabrze Socios Silesia
55 Dawid Wilk Mężczyzna Zabrze Socios Silesia
56 Aneta Olech Kobieta Kraków  
57 Jakub Kulak Mężczyzna Bychawa  
58 Jakub Deperas Mężczyzna Końskie  
59 Ireneusz Mazur Mężczyzna Dębica Dębickie Gepardy
60 Kinga Mazur Kobieta Dębica Dębickie Gepardy
61 Anna Capinska Kobieta Stróża  
62 Łukasz Broda Mężczyzna Rzeszów Piękne i Brodacze
63 Wojciech Bożek Mężczyzna Brzostek Dębickie Gepardy
64 Sylwia Krogulska Kobieta Siedliska  
65 Dariusz Barnaś Mężczyzna Jaźwiny SP Jaźwiny
66 Marcin Łata Mężczyzna Tarnów 1993
67 Zuzanna Baranowska Kobieta Rzeszów Rzeszowscy Spartanie
68 Monika Pasiut Kobieta Szymbark  
69 Sylwia Obrzut Kobieta Tarnów  
70 Tomasz Wróbel Mężczyzna Łowczówek  
71 Janusz Zator Mężczyzna Mokre Dębickie Gepardy
72 Dominik Mosoń Mężczyzna Dobrków Dębickie Gepardy
73 Grzegorz Nachman Mężczyzna Jasło Libra Team
74 Ewelina Nachman Kobieta Jasło Libra Team
75 Anna Wajda Kobieta Tuchów  
76 Dawid Motyka Mężczyzna Bobowa Bobowska Grupa Biegowa
77 LESZEK Bajorek Mężczyzna RZEPIENNIK MARCISZEWSKI REMONTY-WYKOŃCZENIA
78 Wiesław Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
79 Lucyna Krupa SZADO Kobieta Tarnów Tarnów  
80 ADAM WISNIOWSKI Mężczyzna DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA
81 Katarzyna Drobniak Kobieta Kraków Z bieganiem mi do twarzy
82 Jan Bugiel Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
83 Jacek Karbownik Mężczyzna Tarnowiec MorsyTarnowieckie Team
84 Mariusz Borek Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
85 Marek Faber Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
86 Małgorzata Gozdecka Kobieta Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
87 Michał Borek Mężczyzna Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
88 Agnieszka Pasieka Kobieta Ustrobna  
89 Krystyna Świeboda Kobieta Jedlicze  
90 Tomasz Liana Mężczyzna Klęczany  
91 Wiesław Gujda Mężczyzna Siedliska  
92 MARCIN WÓJCIKOWSKI Kobieta Tarnów 1983
93 Karolina Jermak Kobieta Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT
94 Maciej Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT
95 Dorota Gańczorz Kobieta Rybnik 1991
96 Karola Kaczkowska Kobieta Myślenice  
97 Jacek Starzyk Mężczyzna Olkusz  
98 Bożena Starzyk Kobieta Olkusz  
99 Oksana Szczepańska Kobieta Kraków  
100 Maciej Sajdak Mężczyzna Burzyn  
101 Irina Bartosz Kobieta Wierzchosławice 1964
102 Piotr Marczyński Mężczyzna Tarnów Bikers-Tarnów
103 Tomasz Galbarczyk Mężczyzna Tarnów STG-Tarnów
104 Wioletta Galbarczyk Kobieta Tarnów STG-Tarnów
105 Sebastian Dudzik Mężczyzna Wieliczka RUN@BIKE ACTIVLAB

POBIERZ REGULAMIN

Biegi Dzieci – Burzyn

Liczba uczestników: 179
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Wiktoria Ryndak Kobieta Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
2 wiktoria trybalska Kobieta brzesko Klasa I-III sz.podst.
3 Marcin Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa I-III sz.podst.
4 Maciej Chodak Mężczyzna Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
5 Igor Mazur Mężczyzna Dębica Klasa I-III sz.podst.
6 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
7 Patrycja Igielska Kobieta TUCHÓW Klasa I-III sz.podst.
8 Feliks Bielak Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
9 Wiktor Nowak Mężczyzna Gromnik Klasa I-III sz.podst.
10 Zuzanna Gąsior Kobieta Gromnik Klasa I-III sz.podst.
11 Alan Budyn Mężczyzna Łysa gora Klasa I-III sz.podst.
12 Marcel Wopiński Mężczyzna Ciężkowice Klasa I-III sz.podst.
13 Michał Nalepka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
14 Salomea Lizak Kobieta Tarnów Klasa I-III sz.podst.
15 Dominika Smosna Kobieta Tuchów Klasa I-III sz.podst.
16 Inga Kowalska Kobieta Ryglice Klasa I-III sz.podst.
17 Szymon Borczyk Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
18 Tymoteusz Polański Mężczyzna Strzyżów Klasa I-III sz.podst.
19 Jakub Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa I-III sz.podst.
20 Aleksander Skop Mężczyzna Przecław Klasa I-III sz.podst.
21 Filip Łoboda Mężczyzna Tarnów Klasa I-III sz.podst.
22 Maksymilian Skop Mężczyzna Przecław Klasa I-III sz.podst.
23 Justyna Barnaś Kobieta Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
24 Tomasz Mercik Mężczyzna Kraków Klasa I-III sz.podst.
25 Wojciech Piękoś Mężczyzna Dębica Klasa I-III sz.podst.
26 Anna Polańska Kobieta Pleśna Klasa I-III sz.podst.
27 Adam Pasiut Mężczyzna Szymbark Klasa I-III sz.podst.
28 Milena Obrzut Kobieta Tarnów Klasa I-III sz.podst.
29 Jakub Malec Mężczyzna Tarnów Klasa I-III sz.podst.
30 Antonina Nachman Kobieta Jasło Klasa I-III sz.podst.
31 Martyna Majewska Kobieta Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
32 Patryk Wajda Mężczyzna Jodłówka-Wałki Klasa I-III sz.podst.
33 Karol Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
34 Michał Sokół Mężczyzna Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
35 Krystian Szczepański Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
36 Kacper Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
37 Leon Mikosiński Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
38 Adrian Błanek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
39 Bartosz Banach Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
40 Natalia Klimek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
41 Nikola Chrzanowska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
42 Dominika Trembecka Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
43 Monika Bajorek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
44 Patryk Gogola Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
45 Albert Bajorek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
46 Julia Bernal Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
47 Milena Dawid Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
48 Patryk Więcek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
49 Emilia Pypeć Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
50 Wojtek Kędzior Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
51 Karol Gniadek Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
52 Krystian Łopatka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
53 Michał Fiedor Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
54 Oliwia Pypeć Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
55 Justyna Molek Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
56 Ania Jagielska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
57 Milena Skrężyna Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
58 Ksawery Bryl Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
59 Kinga Gogola Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
60 Michał Nalepka Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
61 Franciszek Ustianowski Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
62 Antoni Okaz Mężczyzna Burzyn Klasa I-III sz.podst.
63 Joanna Burza Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
64 Kinga Gogola Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
65 oliwia trybalska Kobieta brzesko Klasa IV-VI sz.podst.
66 Jakub Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
67 Ewa Chodak Kobieta Zgłobice Klasa IV-VI sz.podst.
68 Dawid Matyaszek Mężczyzna Jasień Klasa IV-VI sz.podst.
69 OLIWIA MICHOŃ Kobieta TARNÓW Klasa IV-VI sz.podst.
70 Urszula Dudek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
71 Alex Jodłoś Mężczyzna Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
72 Aleksandra Podraza Kobieta Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
73 Zuzanna Kras Kobieta tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
74 JAN KNAPIK Mężczyzna OLSZYNY Klasa IV-VI sz.podst.
75 Ania Kicińska Kobieta Przemyśl Klasa IV-VI sz.podst.
76 Krzyś Kiciński Mężczyzna Przemyśl Klasa IV-VI sz.podst.
77 Julia Makowiec Kobieta Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
78 Wiktoria Polańska Kobieta Strzyżów Klasa IV-VI sz.podst.
79 Szymon Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
80 Jakub Królikowski Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
81 Wojciech Polański Mężczyzna Pleśna Klasa IV-VI sz.podst.
82 Zuzanna Pasiut Kobieta Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
83 Oskar Klaper Mężczyzna Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
84 Anna Dudek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
85 Mikolaj Drogoś Mężczyzna Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
86 Bartosz Sokół Mężczyzna Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
87 Mateusz Mac Mężczyzna Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
88 Jakub Pawłowski Mężczyzna Dominikowice Klasa IV-VI sz.podst.
89 Tomasz Bałut Mężczyzna Buchcice Klasa IV-VI sz.podst.
90 Sabina Baka Kobieta Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
91 Filip Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa IV-VI sz.podst.
92 Dariusz Czarnik Mężczyzna Zalasowa Klasa IV-VI sz.podst.
93 Jakub Bąk Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
94 Bartłomiej Cetera Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
95 Maja Błanek Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
96 Karolina Faber Kobieta Tarnowiec Klasa IV-VI sz.podst.
97 Przemek Jagielski Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
98 Piotr Synowiec Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
99 Kamil Świegoda Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
100 Jakub Bąk Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
101 Oliwia Sowiżdżał Kobieta Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
102 Emilia Michoń Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
103 Adrian Krzak Mężczyzna Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
104 Martyna Dzierwa Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
105 Maja Galbarczyk Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
106 Adam Karbownik Mężczyzna Tarnowiec Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
107 Mateusz Koza Mężczyzna Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
108 Agnieszka Dawid Kobieta Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
109 Jola Dawid Kobieta Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
110 Eryk Kalupa Mężczyzna Burzyn Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
111 Kacper Augustyn Mężczyzna Kraków Przedszkolak
112 Oliwier Wielgosz Mężczyzna Jasło Przedszkolak
113 Oliwia Kania Kobieta Ilkowice Przedszkolak
114 Dominik Śniosek Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
115 Zofia Walczyk Kobieta Dębica Przedszkolak
116 Maria Walczyk Kobieta Dębica Przedszkolak
117 Adam Libront Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
118 Lena Libront Kobieta Burzyn Przedszkolak
119 Bruno Mazur Mężczyzna Dębica Przedszkolak
120 Juliusz Wiśniewski Mężczyzna Gliwice Przedszkolak
121 Patryk Szczepański Mężczyzna Kraków Przedszkolak
122 Olga Malinowska Kobieta Dębina Zakrzowska Przedszkolak
123 Tomasz Malinowski Mężczyzna Dębina Zakrzowska Przedszkolak
124 Nataniel Tchokouanha Mężczyzna Kraków Przedszkolak
125 Zuzanna Makowiec Kobieta Burzyn Przedszkolak
126 Natalia Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
127 Wiktoria Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
128 Karolina Podraza Kobieta Jodłowa Przedszkolak
129 Antoni Sroka Mężczyzna Kraków Przedszkolak
130 Lena Opiela Kobieta Tarnów Przedszkolak
131 Laura Wopińska Kobieta Ciężkowice Przedszkolak
132 maja bartkowska Kobieta tuchów Przedszkolak
133 Amelia Bartkowska Kobieta skrzyszów Przedszkolak
134 Bartosz Kramkowski Mężczyzna Kraków Przedszkolak
135 Miłosz Wilk Mężczyzna Strzelce małe Przedszkolak
136 Aleksandra Lizak Kobieta Tarnów Przedszkolak
137 Kamil Makowiec Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
138 Natalka Rybka Kobieta Dębica Przedszkolak
139 Karol Sikora Mężczyzna Dębica Przedszkolak
140 Liliana Sikora Kobieta Dębica Przedszkolak
141 Emilia Chwistek Kobieta Tuchów Przedszkolak
142 Hubert Borczyk Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
143 Klara Polańska Kobieta Strzyżów Przedszkolak
144 Leon Łoboda Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
145 Leon Łoboda Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
146 Kacper Polniaszek Mężczyzna Dębica Przedszkolak
147 Michał Barnaś Mężczyzna Jaźwiny Przedszkolak
148 Emilia Mercik Kobieta Kraków Przedszkolak
149 Zuzia Kazek Kobieta Tarnów Przedszkolak
150 Aleksander Kazek Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
151 Wiktoria Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
152 Natalia Szafarczyk Kobieta Zakliczyn Przedszkolak
153 Natalia Książczyk Kobieta Tarnów Przedszkolak
154 Liliana Książczyk Kobieta Tarnów Przedszkolak
155 Marcin Smosna Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
156 Kacper Nalepka Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
157 Natalia Pasiut Kobieta Szymbark Przedszkolak
158 Natalia Obrzut Kobieta Tarnów Przedszkolak
159 Klaudia Bielawa Kobieta Dębica Przedszkolak
160 Oskar Bielawa Mężczyzna Dębica Przedszkolak
161 Zofia Nachman Kobieta Jasło Przedszkolak
162 Oliwier Wajda Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
163 Michał Międlar Mężczyzna Mielec Przedszkolak
164 Eryk Obnowski Mężczyzna Dąbrówka Tuchowska Przedszkolak
165 Karol Polniaszek Mężczyzna Dębica Przedszkolak
166 Łucja Klaper Kobieta Tarnów Przedszkolak
167 Antoni Majewska Mężczyzna Zakliczyn Przedszkolak
168 Zuzanna Jermak Kobieta Koszyce Wielkie Przedszkolak
169 Maksymilian Jermak Mężczyzna Koszyce Wielkie Przedszkolak
170 Ewa Jermak Kobieta Koszyce Wielkie Przedszkolak
171 Marcel Sokół Mężczyzna Brzeźnica Przedszkolak
172 Kaja Wajda Kobieta Jodłówka-Wałki Przedszkolak
173 Jagoda Capinska Kobieta Dtroz Przedszkolak
174 Maksymilian Cudek Mężczyzna 2015 Przedszkolak
175 Marcel Cudek Mężczyzna 2012 Przedszkolak
176 Ksawery Kozak Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
177 Franciszek Wesołowski Mężczyzna Burzyn Przedszkolak
178 Julia Faber Kobieta Tarnowiec Przedszkolak
179 Ewa Karbownik Kobieta Tarnowiec Przedszkolak