Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Bieg Drwala – Ryglice

REGULAMIN >>> 

Organizator

– LKS Burzyn

TERMIN I MIEJSCE:

  • 24 czerwca 2018 r. (niedziela)
  • Ryglice – Start i Meta (RYNEK Ryglice)
  • Biuro

Bieg Drwala:

– Dystans: 5.5  km (100% asfalt)

Udział w biegach  – jest DARMOWY.

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat +

Program:

– Biuro zawodów: 8:30-10:15

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Rynku w Ryglicach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie rynku na następujących dystansach:

– Godz. 9.30 – 10.20 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

– Godz. 10:45 – Start Biegu Drwala– 5.5 km  (limit czasu: 70 min)

– Godz. 12:00-13:00 – Nagrodzenie Biegów Dzieci oraz Biegu Drwala

Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Rynku w Ryglicach.

 Biegi dzieci i młodzieży
• dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Udział w biegach  – jest DARMOWY.

W biegach dzieci i młodzieży obowiązuje limit 200 zgłoszeń.
W Biegu Drwala 5.5 km obowiązuje limit 150 zgłoszeń

Trasa Biegu Drwala:

REGULAMIN >>> 

Biegi Dzieci – Ryglice

Liczba uczestników: 57
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Zofia Sikorska Kobieta Ryglice Przedszkolak
2 Hubert Sikorski Mężczyzna Ryglice Klasa I-III sz.podst.
3 Filip Pyc Mężczyzna Kowalowa Klasa I-III sz.podst.
4 Amelia Pyc Kobieta Kowalowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Kamila Zając Kobieta Gnojnik Klasa IV-VI sz.podst.
6 Zuzanna Kras Kobieta Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
7 Nikola Kozioł Kobieta Ryglice Przedszkolak
8 Adrian Kozioł Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
9 KAROL SZCZERBA Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
10 Dawid Słota Mężczyzna Joniny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
11 Zuzanna Kazek Kobieta Tarnów Przedszkolak
12 Aleksander Kazek Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
13 Igor KOPACZ Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
14 Anna Polańska Kobieta Pleśna Klasa I-III sz.podst.
15 Michał Międlar Mężczyzna Mielec Przedszkolak
16 Oliwia Nowak Kobieta Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
17 ADAM MAŁCZYŃSKI Mężczyzna TARNÓW Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
18 Natalia Kras Kobieta Tarnów Przedszkolak
19 Julia Klich Kobieta Kraków Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
20 Olaf Brach Mężczyzna Gorlice Klasa I-III sz.podst.
21 Dominika Gmernicka Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
22 Wiktor Nowak Mężczyzna Gromnik Klasa I-III sz.podst.
23 Kacper Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Przedszkolak
24 Filip Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
25 Marcin Smosna Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
26 Dominika Smosna Kobieta Tuchów Klasa I-III sz.podst.
27 Maciej Chodak Mężczyzna Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
28 Amelka Cielak Kobieta PASZCZYNA Klasa I-III sz.podst.
29 AMELIA CIELAK Kobieta PASZCZYNA Przedszkolak
30 Olga Czarnecka Kobieta Łękawica Przedszkolak
31 Karolina Grzyb Kobieta Dębica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
32 Michał Barnaś Mężczyzna Jaźwiny Przedszkolak
33 Justyna Barnaś Kobieta Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
34 Jakub Szymański Mężczyzna Kraczkowa Przedszkolak
35 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
36 Patryk Szczepański Mężczyzna Kraków Przedszkolak
37 Jakub Królikowski Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
38 Szymon Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
39 Jakub Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa I-III sz.podst.
40 Emilia Chwistek Kobieta Tuchów Przedszkolak
41 Inga Kowalska Kobieta Ryglice Klasa I-III sz.podst.
42 Igor Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Przedszkolak
43 Mateusz Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
44 Hubert Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
45 Karolina Furmańska Kobieta Tarnów Przedszkolak
46 Ksawery Kozak Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
47 Przemek Jagielski Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
48 Anna Jagielska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
49 Krzysztof Skawiński Mężczyzna Trzebinia Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
50 Oliwier Wielgosz Mężczyzna Jasło Przedszkolak
51 Dariusz Czarnik Mężczyzna Zalasowa Klasa IV-VI sz.podst.
52 Maja Galbarczyk Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
53 Szymon Borczyk Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
54 Hubert Borczyk Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
55 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
56 Marcin Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa I-III sz.podst.
57 Jakub Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.

REGULAMIN >>> 

Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Bieg Drwala – Ryglice

Liczba uczestników: 200
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bobella Karol M Tarnów STG-Tarnów
2 Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
3 Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
4 Magdalena Duda K Żurowa  
5 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
6 Kacper Dąbrowski M Tarnów STG-Tarnów
7 Kacper Szpak M Złota STG-Tarnów
8 Katarzyna Wiszniewska K Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
9 Maciej Wiszniewski M Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
10 Sławomir Ciężkowski M Tarnów  
11 Rafał dybka M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
12 Agata Gąsior K Tarnów STG-Tarnów
13 Anna Klich K Tarnów STG-Tarnów
14 Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
15 Oliwia Mnich K Tarnów STG-Tarnów
16 LESZEK WOJNAROWSKI M TARNÓW SPARTAN RACE TARNÓW
17 Tomasz Kras M Tarnów STG-Tarnów
18 Katarzyna Mnich K Tarnów STG-Tarnów
19 Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
20 Patrycja Witek K Tarnów  
21 Olaf Jedliczka M Laskówka Chorąska  
22 Patrycja Witek K Tarnów  
23 Bartłomiej Czwakiel M Wola Rzędzińska  
24 Bożena Wojtanowska K Tarnów Krzyska TEAM
25 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski  
26 Jakub Lula M Dębica LO2 Dębica
27 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
28 Krzysztof Trojanowski M Limanowa KS Limanowa Forrest
29 Mariusz Gniadek M Brzozowa  
30 Maciej Chlebiński M Rzeszów Rzeszowskiej Gazele i Gepardy
31 Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
32 Krzysztof Kolbusz M Tarnów Spartan Race Tarnów
33 Beata Kumięga K Lubcza  
34 Edyta Kumięga K Lubcza  
35 Mateusz Zaucha M Burzyn Łks Burzyn
36 Jan Bugiel M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
37 Michał Borek M Jedlicze Morsy Tarnowieckie Team
38 Marek Faber M Łubno Szlacheckie Morsy Tarnowieckie Team
39 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
40 Lucyna Krupa-Szado K Tarnów  
41 Mariusz Borek M Jedlicze Morsy Tarnowieckie Team
42 Agnieszka Smosna K Tuchów  
43 Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
44 Dariusz Kaczmarczyk M Tarnów  
45 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie
46 Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
47 Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
48 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-Tarnów
49 Sylwia Knapik K Pleśna OCR Team Master’s Gym
50 Artur Orliński M Tarnów OCR Team Master’s Gym
51 Dominik Słota M Żurowa JACKDOM
52 Ewelina Nowak K Gromnik  
53 Krzysztof Nowak M Gromnik MKK
54 Marta Dychtoń K Tarnowiec  
55 Marta Wilczyńska K Tarnów  
56 KRYSTIAN CIELAK M PASZCZYNA  
57 EWELINA CIELAK K PASZCZYNA  
58 Paweł Czarnecki M Łękawica PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
59 Marek Stańczyk M Ryglice  
60 Andrzej Mikrut M Ryglice  
61 Paulina Kozak K Ryglice  
62 Jacek Słota M Żurowa  
63 Agata Buff K Dębica  
64 Janusz Skiba M Radomysl Wielki  
65 Marzena Magdziarz-Grzyb K Dębica  
66 Damian Grzyb M Dębica  
67 Monika Łabno K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
68 Kamil Kapałka M Gromnik  
69 Krzysztof Kapałka M Gromnik  
70 Bożena Kapałka K Gromnik  
71 Mateusz Mróz M Tarnów  
72 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
73 Izabela Grzegórzek K Tarnów C2
74 Robert Kupisz M Radłów Ekipa z Tarnowa
75 Tomasz Buff M Dębica  
76 Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
77 Małgorzata Kupisz K Radłów OCR MASTERS GYM
78 Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
79 Marek Molczyk M Niwka Molo Team
80 Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
81 Marta Barnaś K Jaźwiny  
82 Aleksandra Nizioł K Wokowice  
83 Grzegorz Strzok M Zawierzbie Dębickie Gepardy
84 Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
85 Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
86 Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
87 Karolina Epa K Warszawa Pzu Sport team
88 Marcin Węgiel M Jasło Polwax Racing Team
89 Łukasz Szymański M Kraczkowa IdeoAktywni
90 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
91 Daniel Wielgus M Tarnów  
92 Karolina Gargaś K Tarnów  
93 Emilian Jewuła M Tarnów  
94 Grzegorz Polański M Pleśna Aktywna Pleśna
95 Katarzyna Witecka K Tarnów  
96 Krzysztof Jagielski M Burzyn  
97 Agata Grębska-Bodzęta K Trzebinia  
98 Wiesław Misiak M Kraków BeFit24team
99 Przemysław Królikowski M Kraków BeFit24team
100 Agnieszka Cyganek K Kraków BeFit24team
101 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂
102 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂
103 Marek Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
104 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
105 Hubert Winiarski M Tarnów C2
106 Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
107 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
108 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak …
109 Anna Kowalska K Ryglice Bo tak …
110 Łukasz Latoszek M Brzostek  
111 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
112 Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
113 Sara Drwal K Pleśna MLUKS Tarnów
114 Magdalena Furmańska K Tarnów  
115 Artur Furmański M Tarnów  
116 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
117 Michał Szczerba M Tuchów  
118 Sławomir Krzak M Tarnow  
119 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team
120 Irina Bartosz K Wierzchosławice  
121 JERZY CIELAK M PASZCZYNA  
122 Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
123 Klaudia Mikos K Bistuszowa  
124 Dawid Król M Strzyżów  
125 Mateusz Król M Strzyżów  
126 Renata Czarnecka K Koszyce Wielkie  
127 Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
128 Andrzej Sak M Tarnów  
129 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING BOBOWA
130 Krzysztof Stalmach M Brzesko  
131 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA
132 Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
133 Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
134 Adam Szczęch M Ryglice KS Ryglice
135 Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
136 Bartosz Bednarz M Tarnów  
137 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
138 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K Team Tarnów
139 Magdalena Kawalec K Brzostek  
140 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
141 Elzbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa
142 Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
143 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy
144 Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- Sekcja Biegowa
145 KATARZYNA KOSZYK K TARNÓW Ekip z Tarnowa
146 Sebastian Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
147 Mateusz Ślęczka M Kraków  
148 Tomasz Sipiera M Kraków  
149 Mateusz Nalepka M Łeki Dolne  
150 Justyna Jop K Szynwałd  
151 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
152 Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa  
153 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
154 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
155 Romek Pych M Wola Wielka DKK GRYF
156 Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
157 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Ocr Team Master’s Gym
158 Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
159 Aleksandra Gdowska K Tuchów  
160 Daniel Łoboda M Tarnow Legion Team Tarnów
161 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
162 Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
163 Magdalena Skawińska K Trzebinia Sierszanie
164 Paweł Skawiński M Trzebinia Sierszanie
165 Damian Bajak M Kraków CF Kraków
166 Iwona Wielgosz K Jasło  
167 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
168 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw AC Milan
169 Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
170 Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
171 Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
172 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
173 Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
174 Maciej Bąk M Olszyny  
175 Zenon Kłósek M Szkodna  
176 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy
177 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
178 Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy
179 Dawid Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
180 Wiesław Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
181 Beata Słomska Kobieta Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
182 Paulina Witek-Dychtoń Kobieta Tarnów STG-Tarnów
183 Wioletta Galbarczyk Kobieta Tarnów STG-Tarnów
184 Jakub Herba Mężczyzna Dębica Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica
185 Maciej Sajdak Mężczyzna Burzyn Powietrze Tuchów
186 Dominik Mosoń Mężczyzna Dobrków Dębickie Gepardy
187 Tomasz Galbarczyk Mężczyzna Tarnów STG-Tarnów
188 Marek Mikos Mężczyzna Olszyny  
189 Daniel Słowik Mężczyzna Żabno OCR Team Master’s Gym
190 Wiesław Nauka Mężczyzna Stasiówka Dębickie Gepardy
191 Edyta Nauka Kobieta Stasiówka Dębickie Gepardy
192 Hubert Karaś Mężczyzna Dębica  
193 Kinga Burza Kobieta Burzyn  
194 Agnieszka Erazmus Kobieta Rzepiennik Marciszewski  
195 Konrad Gorla Mężczyzna Miechowice Małe  
196 Tomasz Liana Mężczyzna Klęczany  
197 Tomasz Gniadek Mężczyzna Burzyn  
198 Piotr Seremet Mężczyzna Tarnów  
199 Kinga Misiaszek Kobieta Tarnów Tiger Tarnów
200 Miroslaw Kielbasa Mężczyzna Tarnow Ekipa z Tarnowau