Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Bieg Drwala – Ryglice

REGULAMIN >>> 

Organizator

– LKS Burzyn

TERMIN I MIEJSCE:

  • 24 czerwca 2018 r. (niedziela)
  • Ryglice – Start i Meta (RYNEK Ryglice)
  • Biuro

Bieg Drwala:

– Dystans: 5.5  km (100% asfalt)

Udział w biegach  – jest DARMOWY.

– Limit czasowy: 70 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat +

Program:

– Biuro zawodów: 8:30-10:15

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Rynku w Ryglicach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie rynku na następujących dystansach:

– Godz. 9.30 – 10.20 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

– Godz. 10:45 – Start Biegu Drwala– 5.5 km  (limit czasu: 70 min)

– Godz. 12:00-13:00 – Nagrodzenie Biegów Dzieci oraz Biegu Drwala

Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Rynku w Ryglicach.

 Biegi dzieci i młodzieży
• dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Udział w biegach  – jest DARMOWY.

W biegach dzieci i młodzieży obowiązuje limit 200 zgłoszeń.
W Biegu Drwala 5.5 km obowiązuje limit 150 zgłoszeń

Trasa Biegu Drwala:

REGULAMIN >>> 

Biegi Dzieci – Ryglice

Liczba uczestników: 57
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Jakub Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
2 Marcin Bożek Mężczyzna Brzostek Klasa I-III sz.podst.
3 Anna Jagielska Kobieta Burzyn Klasa I-III sz.podst.
4 Przemek Jagielski Mężczyzna Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
5 Karolina Grzyb Kobieta Dębica Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
6 Kamila Zając Kobieta Gnojnik Klasa IV-VI sz.podst.
7 Olaf Brach Mężczyzna Gorlice Klasa I-III sz.podst.
8 Wiktor Nowak Mężczyzna Gromnik Klasa I-III sz.podst.
9 Oliwier Wielgosz Mężczyzna Jasło Przedszkolak
10 Justyna Barnaś Kobieta Jaźwiny Klasa I-III sz.podst.
11 Michał Barnaś Mężczyzna Jaźwiny Przedszkolak
12 Dawid Słota Mężczyzna Joniny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
13 Amelia Pyc Kobieta Kowalowa Klasa IV-VI sz.podst.
14 Filip Pyc Mężczyzna Kowalowa Klasa I-III sz.podst.
15 Jakub Szymański Mężczyzna Kraczkowa Przedszkolak
16 Jakub Królikowski Mężczyzna Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
17 Patryk Szczepański Mężczyzna Kraków Przedszkolak
18 Julia Klich Kobieta Kraków Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
19 Olga Czarnecka Kobieta Łękawica Przedszkolak
20 Michał Międlar Mężczyzna Mielec Przedszkolak
21 AMELIA CIELAK Kobieta PASZCZYNA Przedszkolak
22 Amelka Cielak Kobieta PASZCZYNA Klasa I-III sz.podst.
23 Anna Polańska Kobieta Pleśna Klasa I-III sz.podst.
24 Jakub Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa I-III sz.podst.
25 Szymon Kasprzyk Mężczyzna Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
26 Oliwia Nowak Kobieta Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
27 Ksawery Kozak Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
28 Inga Kowalska Kobieta Ryglice Klasa I-III sz.podst.
29 Adrian Kozioł Mężczyzna Ryglice Przedszkolak
30 Nikola Kozioł Kobieta Ryglice Przedszkolak
31 Hubert Sikorski Mężczyzna Ryglice Klasa I-III sz.podst.
32 Zofia Sikorska Kobieta Ryglice Przedszkolak
33 Maja Galbarczyk Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
34 Karolina Furmańska Kobieta Tarnów Przedszkolak
35 Dominika Gmernicka Kobieta Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Natalia Kras Kobieta Tarnów Przedszkolak
37 ADAM MAŁCZYŃSKI Mężczyzna TARNÓW Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
38 Igor KOPACZ Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
39 Aleksander Kazek Mężczyzna Tarnów Przedszkolak
40 Zuzanna Kazek Kobieta Tarnów Przedszkolak
41 Filip Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
42 Kacper Dychtoń Mężczyzna Tarnowiec Przedszkolak
43 Krzysztof Skawiński Mężczyzna Trzebinia Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
44 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
45 Hubert Borczyk Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
46 Szymon Borczyk Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
47 Emilia Chwistek Kobieta Tuchów Przedszkolak
48 Alicja Mikos Kobieta Tuchow Klasa I-III sz.podst.
49 Dominika Smosna Kobieta Tuchów Klasa I-III sz.podst.
50 Marcin Smosna Mężczyzna Tuchów Przedszkolak
51 KAROL SZCZERBA Mężczyzna Tuchów Klasa I-III sz.podst.
52 Zuzanna Kras Kobieta Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Hubert Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
54 Mateusz Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
55 Igor Jasiak Mężczyzna Wola Rzędzińska Przedszkolak
56 Dariusz Czarnik Mężczyzna Zalasowa Klasa IV-VI sz.podst.
57 Maciej Chodak Mężczyzna Zgłobice Klasa I-III sz.podst.

REGULAMIN >>> 

Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Bieg Drwala – Ryglice

Liczba uczestników: 200
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice- Sekcja Biegowa
2 Klaudia Mikos K Bistuszowa  
3 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING BOBOWA
4 Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
5 Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
6 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Ocr Team Master’s Gym
7 Krzysztof Stalmach M Brzesko  
8 Elżbieta Bożek K Brzostek Dębickie Gepardy
9 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy
10 Magdalena Kawalec K Brzostek  
11 Łukasz Latoszek M Brzostek  
12 Mariusz Gniadek M Brzozowa  
13 Tomasz Gniadek Mężczyzna Burzyn  
14 Kinga Burza Kobieta Burzyn  
15 Maciej Sajdak Mężczyzna Burzyn Powietrze Tuchów
16 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
17 Krzysztof Jagielski M Burzyn  
18 Mateusz Zaucha M Burzyn Łks Burzyn
19 Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
20 Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
21 Hubert Karaś Mężczyzna Dębica  
22 Jakub Herba Mężczyzna Dębica Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica
23 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy
24 Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
25 Tomasz Buff M Dębica  
26 Damian Grzyb M Dębica  
27 Marzena Magdziarz-Grzyb K Dębica  
28 Agata Buff K Dębica  
29 Jakub Lula M Dębica LO2 Dębica
30 Dominik Mosoń Mężczyzna Dobrków Dębickie Gepardy
31 Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
32 Bożena Kapałka K Gromnik  
33 Krzysztof Kapałka M Gromnik  
34 Kamil Kapałka M Gromnik  
35 Krzysztof Nowak M Gromnik MKK
36 Ewelina Nowak K Gromnik  
37 Iwona Wielgosz K Jasło  
38 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
39 Marcin Węgiel M Jasło Polwax Racing Team
40 Marta Barnaś K Jaźwiny  
41 Dariusz Barnaś M Jaźwiny SP Jaźwiny
42 Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
43 Mariusz Borek M Jedlicze Morsy Tarnowieckie Team
44 Michał Borek M Jedlicze Morsy Tarnowieckie Team
45 Beata Słomska Kobieta Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
46 Karolina Tuszyńska K Joniny KS Ryglice Sekcja Biegowa
47 Tomasz Liana Mężczyzna Klęczany  
48 Renata Czarnecka K Koszyce Wielkie  
49 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
50 Łukasz Szymański M Kraczkowa IdeoAktywni
51 Damian Bajak M Kraków CF Kraków
52 Tomasz Sipiera M Kraków  
53 Mateusz Ślęczka M Kraków  
54 Agnieszka Cyganek K Kraków BeFit24team
55 Przemysław Królikowski M Kraków BeFit24team
56 Wiesław Misiak M Kraków BeFit24team
57 Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
58 Olaf Jedliczka M Laskówka Chorąska  
59 Krzysztof Trojanowski M Limanowa KS Limanowa Forrest
60 Edyta Kumięga K Lubcza  
61 Beata Kumięga K Lubcza  
62 Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
63 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
64 Paweł Czarnecki M Łękawica PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
65 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
66 Mateusz Nalepka M Łeki Dolne  
67 Marek Faber M Łubno Szlacheckie Morsy Tarnowieckie Team
68 Konrad Gorla Mężczyzna Miechowice Małe  
69 Marek Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf
70 Elzbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa
71 Marek Molczyk M Niwka Molo Team
72 Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
73 Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
74 Marek Mikos Mężczyzna Olszyny  
75 Maciej Bąk M Olszyny  
76 JERZY CIELAK M PASZCZYNA  
77 EWELINA CIELAK K PASZCZYNA  
78 KRYSTIAN CIELAK M PASZCZYNA  
79 Sara Drwal K Pleśna MLUKS Tarnów
80 Grzegorz Polański M Pleśna Aktywna Pleśna
81 Sylwia Knapik K Pleśna OCR Team Master’s Gym
82 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
83 Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
84 Małgorzata Kupisz K Radłów OCR MASTERS GYM
85 Robert Kupisz M Radłów Ekipa z Tarnowa
86 Janusz Skiba M Radomysl Wielki  
87 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂
88 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂
89 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
90 Tobiasz Paluch M Ryglice KS RYGLICE
91 Adam Szczęch M Ryglice KS Ryglice
92 TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA
93 Anna Kowalska K Ryglice Bo tak …
94 Marek Kowalski M Ryglice Bo tak …
95 Paulina Kozak K Ryglice  
96 Andrzej Mikrut M Ryglice  
97 Marek Stańczyk M Ryglice  
98 Agnieszka Erazmus Kobieta Rzepiennik Marciszewski  
99 Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
100 Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
101 Agnieszka Gogola K Rzepiennik Marciszewski  
102 Maciej Chlebiński M Rzeszów Rzeszowskiej Gazele i Gepardy
103 Edyta Nauka Kobieta Stasiówka Dębickie Gepardy
104 Wiesław Nauka Mężczyzna Stasiówka Dębickie Gepardy
105 Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
106 Mateusz Król M Strzyżów  
107 Dawid Król M Strzyżów  
108 Zenon Kłósek M Szkodna  
109 Justyna Jop K Szynwałd  
110 Miroslaw Kielbasa Mężczyzna Tarnow Ekipa z Tarnowau
111 Kinga Misiaszek Kobieta Tarnów Tiger Tarnów
112 Piotr Seremet Mężczyzna Tarnów  
113 Tomasz Galbarczyk Mężczyzna Tarnów STG-Tarnów
114 Wioletta Galbarczyk Kobieta Tarnów STG-Tarnów
115 Paulina Witek-Dychtoń Kobieta Tarnów STG-Tarnów
116 Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
117 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
118 Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
119 MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw AC Milan
120 Daniel Łoboda M Tarnow Legion Team Tarnów
121 KATARZYNA KOSZYK K TARNÓW Ekip z Tarnowa
122 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K Team Tarnów
123 Bartosz Bednarz M Tarnów  
124 Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
125 Andrzej Sak M Tarnów  
126 Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
127 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team
128 Sławomir Krzak M Tarnow  
129 Artur Furmański M Tarnów  
130 Magdalena Furmańska K Tarnów  
131 Hubert Winiarski M Tarnów C2
132 Katarzyna Witecka K Tarnów  
133 Emilian Jewuła M Tarnów  
134 Karolina Gargaś K Tarnów  
135 Daniel Wielgus M Tarnów  
136 Izabela Grzegórzek K Tarnów C2
137 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
138 Mateusz Mróz M Tarnów  
139 Monika Łabno K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
140 Marta Wilczyńska K Tarnów  
141 Artur Orliński M Tarnów OCR Team Master’s Gym
142 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-Tarnów
143 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie
144 Dariusz Kaczmarczyk M Tarnów  
145 Lucyna Krupa-Szado K Tarnów  
146 Krzysztof Kolbusz M Tarnów Spartan Race Tarnów
147 Bożena Wojtanowska K Tarnów Krzyska TEAM
148 Patrycja Witek K Tarnów  
149 Patrycja Witek K Tarnów  
150 Katarzyna Mnich K Tarnów STG-Tarnów
151 Tomasz Kras M Tarnów STG-Tarnów
152 LESZEK WOJNAROWSKI M TARNÓW SPARTAN RACE TARNÓW
153 Oliwia Mnich K Tarnów STG-Tarnów
154 Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów
155 Anna Klich K Tarnów STG-Tarnów
156 Agata Gąsior K Tarnów STG-Tarnów
157 Rafał dybka M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
158 Sławomir Ciężkowski M Tarnów  
159 Maciej Wiszniewski M Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
160 Katarzyna Wiszniewska K Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
161 Kacper Dąbrowski M Tarnów STG-Tarnów
162 Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
163 Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
164 Bobella Karol M Tarnów STG-Tarnów
165 Marta Dychtoń K Tarnowiec  
166 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
167 Jan Bugiel M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie Team
168 Paweł Skawiński M Trzebinia Sierszanie
169 Magdalena Skawińska K Trzebinia Sierszanie
170 Agata Grębska-Bodzęta K Trzebinia  
171 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
172 Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
173 Aleksandra Gdowska K Tuchów  
174 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
175 Michał Szczerba M Tuchów  
176 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
177 Agnieszka Smosna K Tuchów  
178 Maria Patalas K Uniszowa KS RYGLICE
179 Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
180 Karolina Epa K Warszawa Pzu Sport team
181 Irina Bartosz K Wierzchosławice  
182 Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
183 Aleksandra Nizioł K Wokowice  
184 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
185 Bartłomiej Czwakiel M Wola Rzędzińska  
186 Romek Pych M Wola Wielka DKK GRYF
187 Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
188 Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
189 Sebastian Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
190 Daniel Słowik Mężczyzna Żabno OCR Team Master’s Gym
191 Wiesław Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
192 Dawid Czarnik Mężczyzna Zalasowa  
193 Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa  
194 Grzegorz Strzok M Zawierzbie Dębickie Gepardy
195 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
196 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
197 Kacper Szpak M Złota STG-Tarnów
198 Jacek Słota M Żurowa  
199 Dominik Słota M Żurowa JACKDOM
200 Magdalena Duda K Żurowa