Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
2 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
3 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
4 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
5 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
6 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
7 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
8 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
9 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
10 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
11 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
12 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
13 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
14 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
15 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
16 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
17 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
18 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
19 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
20 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
21 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
22 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
23 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
24 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
25 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
26 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
27 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
28 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
29 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
30 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
31 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
32 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
33 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
34 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
35 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
36 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
37 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
38 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
39 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
40 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
41 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
42 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
43 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
44 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
45 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
46 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
47 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
48 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
49 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
50 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
51 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
52 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
53 Bieg Karol Kita K Tuchów  
54 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
55 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
56 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
57 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
58 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
59 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
60 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
61 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
62 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
63 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
64 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
65 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
66 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
67 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
68 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
69 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
70 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
71 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
72 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
73 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
74 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
75 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
76 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
77 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
78 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
79 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
80 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
81 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
82 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
83 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
84 NW Joanna Potocka K Tarnow  
85 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
86 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
87 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
88 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
89 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
90 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
91 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
92 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
93 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
94 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
95 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
96 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
97 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
98 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
99 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
100 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
101 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
102 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
103 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
104 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
105 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
106 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
107 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
108 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
109 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
110 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
111 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
112 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
113 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
114 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
115 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
116 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
117 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
118 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
119 Bieg magdalena duda K zurowa  
120 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
121 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
122 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
123 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
124 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
125 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
126 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
127 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
128 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
129 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
130 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
131 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
132 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
133 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
134 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
135 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
136 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
137 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
138 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
139 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
140 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
141 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
142 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
143 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
144 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
145 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
146 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
147 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
148 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
149 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
150 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
151 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
152 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
153 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
154 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
155 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
156 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
157 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
158 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
159 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
160 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
161 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
162 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
163 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
164 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
165 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
166 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
167 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
168 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
169 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
170 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
171 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
172 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
173 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
174 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
175 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
176 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
177 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
178 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
179 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
180 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
181 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
182 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
183 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
184 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
185 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
186 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
187 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
188 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
189 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
190 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
191 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
192 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
193 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
194 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
195 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
196 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
197 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
198 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
199 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
200 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
2 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
3 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
4 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
5 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
6 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
7 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
8 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
9 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
10 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
11 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
12 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
13 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
14 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
15 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
16 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
17 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
18 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
19 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
20 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
21 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
22 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
23 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
24 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
25 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
26 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
27 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
28 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
29 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
30 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
31 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
32 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
33 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
34 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
35 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
36 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
37 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
38 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
39 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
40 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
41 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
42 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
43 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
44 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
45 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
46 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
47 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
48 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
49 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
50 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
51 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
52 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
53 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
54 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: