Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
2 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
3 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
4 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
5 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
6 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
7 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
8 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
9 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
10 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
11 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
12 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
13 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
14 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
15 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
16 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
17 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
18 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
19 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
20 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
21 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
22 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
23 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
24 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
25 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
26 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
27 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
28 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
29 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
30 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
31 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
32 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
33 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
34 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
35 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
36 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
37 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
38 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
39 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
40 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
41 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
42 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
43 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
44 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
45 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
46 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
47 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
48 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
49 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
50 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
51 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
52 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
53 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
54 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
55 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
56 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
57 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
58 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
59 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
60 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
61 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
62 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
63 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
64 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
65 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
66 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
67 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
68 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
69 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
70 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
71 NW Joanna Potocka K Tarnow  
72 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
73 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
74 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
75 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
76 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
77 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
78 Bieg Karol Kita K Tuchów  
79 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
80 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
81 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
82 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
83 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
84 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
85 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
86 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
87 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
88 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
89 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
90 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
91 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
92 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
93 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
94 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
95 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
96 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
97 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
98 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
99 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
100 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
101 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
102 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
103 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
104 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
105 Bieg magdalena duda K zurowa  
106 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
107 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
108 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
109 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
110 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
111 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
112 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
113 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
114 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
115 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
116 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
117 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
118 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
119 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
120 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
121 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
122 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
123 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
124 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
125 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
126 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
127 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
128 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
129 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
130 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
131 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
132 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
133 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
134 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
135 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
136 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
137 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
138 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
139 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
140 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
141 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
142 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
143 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
144 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
145 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
146 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
147 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
148 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
149 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
150 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
151 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
152 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
153 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
154 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
155 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
156 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
157 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
158 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
159 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
160 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
161 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
162 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
163 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
164 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
165 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
166 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
167 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
168 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
169 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
170 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
171 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
172 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
173 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
174 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
175 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
176 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
177 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
178 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
179 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
180 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
181 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
182 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
183 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
184 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
185 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
186 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
187 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
188 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
189 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
190 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
191 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
192 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
193 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
194 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
195 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
196 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
197 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
198 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
199 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
200 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
2 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
3 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
4 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
5 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
6 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
7 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
8 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
9 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
10 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
11 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
12 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
13 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
14 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
15 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
16 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
17 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
18 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
19 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
20 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
21 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
22 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
23 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
24 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
25 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
26 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
27 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
28 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
29 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
30 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
31 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
32 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
34 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
35 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
37 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
38 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
39 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
40 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
41 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
42 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
43 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
44 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
45 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
46 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
47 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
48 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
49 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
50 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
51 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
52 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
53 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
54 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: