Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
2 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
3 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
4 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
5 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
6 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
7 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
8 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
9 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
10 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
11 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
12 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
13 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
14 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
15 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
16 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
17 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
18 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
19 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
20 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
21 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
22 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
23 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
24 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
25 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
26 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
27 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
28 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
29 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
30 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
31 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
32 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
33 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
34 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
35 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
36 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
37 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
38 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
39 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
40 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
41 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
42 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
43 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
44 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
45 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
46 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
47 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
48 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
49 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
50 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
51 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
52 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
53 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
54 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
55 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
56 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
57 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
58 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
59 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
60 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
61 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
62 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
63 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
64 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
65 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
66 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
67 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
68 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
69 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
70 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
71 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
72 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
73 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
74 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
75 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
76 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
77 Bieg magdalena duda K zurowa  
78 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
79 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
80 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
81 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
82 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
83 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
84 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
85 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
86 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
87 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
88 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
89 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
90 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
91 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
92 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
93 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
94 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
95 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
96 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
97 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
98 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
99 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
100 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
101 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
102 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
103 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
104 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
105 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
106 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
107 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
108 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
109 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
110 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
111 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
112 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
113 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
114 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
115 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
116 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
117 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
118 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
119 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
120 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
121 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
122 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
123 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
124 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
125 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
126 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
127 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
128 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
129 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
130 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
131 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
132 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
133 Bieg Karol Kita K Tuchów  
134 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
135 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
136 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
137 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
138 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
139 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
140 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
141 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
142 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
143 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
144 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
145 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
146 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
147 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
148 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
149 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
150 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
151 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
152 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
153 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
154 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
155 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
156 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
157 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
158 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
159 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
160 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
161 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
162 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
163 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
164 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
165 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
166 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
167 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
168 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
169 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
170 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
171 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
172 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
173 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
174 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
175 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
176 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
177 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
178 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
179 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
180 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
181 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
182 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
183 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
184 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
185 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
186 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
187 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
188 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
189 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
190 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
191 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
192 NW Joanna Potocka K Tarnow  
193 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
194 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
195 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
196 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
197 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
198 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
199 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
200 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
3 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
4 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
5 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
6 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
7 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
8 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
9 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
10 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
11 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
12 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
13 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
14 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
15 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
16 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
17 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
18 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
19 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
20 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
21 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
22 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
23 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
24 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
25 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
26 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
27 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
28 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
29 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
30 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
31 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
32 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
34 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
35 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
36 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
37 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
38 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
39 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
40 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
41 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
42 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
43 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
44 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
45 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
46 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
47 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
48 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
49 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
50 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
51 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
52 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
53 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
54 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: