Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
2 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
3 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
4 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
5 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
6 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
7 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
8 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
9 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
10 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
11 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
12 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
13 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
14 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
15 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
16 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
17 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
18 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
19 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
20 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
21 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
22 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
23 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
24 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
25 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
26 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
27 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
28 Bieg magdalena duda K zurowa  
29 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
30 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
31 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
32 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
33 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
34 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
35 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
36 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
37 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
38 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
39 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
40 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
41 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
42 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
43 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
44 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
45 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
46 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
47 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
48 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
49 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
50 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
51 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
52 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
53 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
54 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
55 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
56 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
57 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
58 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
59 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
60 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
61 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
62 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
63 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
64 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
65 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
66 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
67 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
68 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
69 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
70 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
71 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
72 Bieg Karol Kita K Tuchów  
73 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
74 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
75 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
76 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
77 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
78 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
79 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
80 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
81 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
82 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
83 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
84 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
85 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
86 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
87 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
88 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
89 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
90 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
91 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
92 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
93 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
94 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
95 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
96 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
97 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
98 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
99 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
100 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
101 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
102 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
103 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
104 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
105 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
106 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
107 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
108 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
109 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
110 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
111 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
112 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
113 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
114 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
115 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
116 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
117 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
118 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
119 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
120 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
121 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
122 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
123 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
124 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
125 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
126 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
127 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
128 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
129 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
130 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
131 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
132 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
133 NW Joanna Potocka K Tarnow  
134 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
135 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
136 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
137 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
138 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
139 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
140 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
141 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
142 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
143 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
144 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
145 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
146 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
147 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
148 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
149 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
150 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
151 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
152 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
153 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
154 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
155 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
156 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
157 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
158 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
159 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
160 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
161 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
162 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
163 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
164 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
165 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
166 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
167 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
168 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
169 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
170 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
171 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
172 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
173 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
174 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
175 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
176 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
177 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
178 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
179 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
180 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
181 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
182 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
183 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
184 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
185 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
186 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
187 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
188 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
189 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
190 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
191 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
192 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
193 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
194 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
195 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
196 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
197 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
198 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
199 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
200 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
2 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
3 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
4 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
6 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
7 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
8 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
9 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
10 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
11 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
12 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
13 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
14 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
15 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
16 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
17 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
18 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
19 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
20 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
21 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
22 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
23 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
24 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
25 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
26 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
27 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
28 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
29 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
30 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
31 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
32 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
34 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
35 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
36 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
37 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
38 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
39 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
40 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
41 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
42 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
43 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
44 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
45 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
46 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
47 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
48 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
49 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
50 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
51 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
52 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
54 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: