Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
2 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
3 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
4 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
5 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
6 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
7 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
8 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
9 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
10 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
11 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
12 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
13 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
14 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
15 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
16 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
17 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
18 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
19 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
20 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
21 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
22 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
23 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
24 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
25 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
26 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
27 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
28 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
29 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
30 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
31 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
32 Bieg magdalena duda K zurowa  
33 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
34 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
35 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
36 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
37 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
38 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
39 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
40 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
41 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
42 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
43 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
44 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
45 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
46 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
47 NW Joanna Potocka K Tarnow  
48 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
49 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
50 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
51 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
52 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
53 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
54 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
55 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
56 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
57 Bieg Karol Kita K Tuchów  
58 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
59 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
60 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
61 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
62 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
63 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
64 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
65 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
66 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
67 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
68 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
69 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
70 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
71 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
72 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
73 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
74 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
75 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
76 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
77 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
78 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
79 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
80 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
81 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
82 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
83 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
84 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
85 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
86 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
87 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
88 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
89 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
90 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
91 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
92 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
93 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
94 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
95 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
96 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
97 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
98 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
99 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
100 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
101 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
102 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
103 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
104 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
105 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
106 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
107 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
108 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
109 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
110 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
111 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
112 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
113 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
114 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
115 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
116 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
117 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
118 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
119 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
120 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
121 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
122 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
123 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
124 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
125 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
126 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
127 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
128 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
129 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
130 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
131 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
132 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
133 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
134 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
135 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
136 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
137 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
138 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
139 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
140 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
141 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
142 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
143 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
144 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
145 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
146 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
147 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
148 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
149 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
150 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
151 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
152 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
153 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
154 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
155 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
156 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
157 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
158 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
159 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
160 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
161 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
162 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
163 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
164 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
165 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
166 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
167 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
168 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
169 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
170 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
171 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
172 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
173 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
174 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
175 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
176 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
177 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
178 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
179 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
180 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
181 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
182 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
183 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
184 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
185 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
186 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
187 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
188 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
189 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
190 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
191 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
192 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
193 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
194 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
195 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
196 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
197 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
198 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
199 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
200 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
3 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
4 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
5 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
6 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
7 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
8 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
9 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
10 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
11 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
12 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
13 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
14 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
15 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
16 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
17 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
18 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
19 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
20 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
21 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
22 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
23 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
24 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
25 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
26 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
27 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
28 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
29 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
30 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
31 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
32 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
33 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
34 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
35 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
37 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
38 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
39 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
40 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
41 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
42 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
43 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
44 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
45 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
46 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
47 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
48 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
49 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
50 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
51 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
52 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
53 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
54 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: