Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
2 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
3 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
4 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
5 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
6 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
7 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
8 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
9 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
10 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
11 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
12 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
13 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
14 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
15 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
16 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
17 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
18 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
19 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
20 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
21 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
22 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
23 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
24 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
25 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
26 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
27 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
28 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
29 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
30 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
31 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
32 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
33 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
34 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
35 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
36 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
37 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
38 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
39 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
40 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
41 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
42 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
43 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
44 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
45 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
46 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
47 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
48 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
49 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
50 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
51 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
52 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
53 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
54 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
55 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
56 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
57 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
58 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
59 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
60 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
61 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
62 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
63 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
64 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
65 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
66 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
67 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
68 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
69 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
70 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
71 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
72 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
73 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
74 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
75 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
76 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
77 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
78 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
79 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
80 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
81 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
82 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
83 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
84 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
85 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
86 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
87 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
88 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
89 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
90 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
91 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
92 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
93 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
94 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
95 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
96 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
97 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
98 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
99 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
100 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
101 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
102 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
103 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
104 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
105 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
106 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
107 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
108 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
109 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
110 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
111 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
112 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
113 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
114 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
115 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
116 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
117 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
118 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
119 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
120 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
121 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
122 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
123 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
124 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
125 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
126 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
127 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
128 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
129 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
130 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
131 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
132 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
133 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
134 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
135 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
136 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
137 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
138 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
139 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
140 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
141 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
142 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
143 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
144 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
145 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
146 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
147 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
148 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
149 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
150 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
151 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
152 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
153 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
154 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
155 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
156 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
157 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
158 NW Joanna Potocka K Tarnow  
159 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
160 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
161 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
162 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
163 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
164 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
165 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
166 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
167 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
168 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
169 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
170 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
171 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
172 Bieg Karol Kita K Tuchów  
173 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
174 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
175 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
176 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
177 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
178 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
179 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
180 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
181 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
182 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
183 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
184 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
185 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
186 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
187 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
188 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
189 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
190 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
191 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
192 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
193 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
194 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
195 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
196 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
197 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
198 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
199 Bieg magdalena duda K zurowa  
200 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
2 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
3 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
4 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
5 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
6 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
7 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
8 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
9 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
10 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
11 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
12 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
13 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
14 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
15 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
16 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
17 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
18 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
19 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
20 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
21 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
22 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
23 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
24 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
25 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
26 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
27 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
28 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
29 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
30 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
31 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
32 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
34 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
35 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
36 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
37 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
38 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
39 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
40 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
41 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
42 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
43 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
44 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
45 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
46 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
47 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
48 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
49 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
50 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
51 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
52 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
53 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
54 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: