Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
2 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
3 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
4 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
5 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
6 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
7 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
8 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
9 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
10 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
11 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
12 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
13 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
14 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
15 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
16 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
17 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
18 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
19 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
20 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
21 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
22 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
23 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
24 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
25 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
26 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
27 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
28 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
29 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
30 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
31 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
32 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
33 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
34 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
35 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
36 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
37 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
38 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
39 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
40 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
41 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
42 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
43 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
44 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
45 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
46 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
47 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
48 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
49 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
50 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
51 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
52 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
53 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
54 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
55 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
56 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
57 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
58 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
59 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
60 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
61 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
62 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
63 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
64 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
65 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
66 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
67 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
68 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
69 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
70 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
71 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
72 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
73 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
74 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
75 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
76 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
77 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
78 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
79 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
80 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
81 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
82 Bieg magdalena duda K zurowa  
83 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
84 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
85 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
86 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
87 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
88 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
89 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
90 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
91 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
92 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
93 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
94 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
95 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
96 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
97 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
98 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
99 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
100 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
101 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
102 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
103 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
104 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
105 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
106 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
107 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
108 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
109 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
110 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
111 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
112 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
113 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
114 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
115 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
116 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
117 NW Joanna Potocka K Tarnow  
118 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
119 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
120 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
121 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
122 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
123 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
124 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
125 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
126 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
127 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
128 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
129 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
130 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
131 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
132 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
133 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
134 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
135 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
136 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
137 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
138 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
139 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
140 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
141 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
142 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
143 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
144 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
145 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
146 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
147 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
148 Bieg Karol Kita K Tuchów  
149 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
150 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
151 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
152 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
153 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
154 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
155 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
156 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
157 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
158 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
159 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
160 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
161 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
162 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
163 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
164 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
165 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
166 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
167 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
168 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
169 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
170 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
171 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
172 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
173 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
174 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
175 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
176 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
177 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
178 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
179 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
180 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
181 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
182 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
183 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
184 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
185 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
186 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
187 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
188 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
189 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
190 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
191 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
192 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
193 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
194 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
195 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
196 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  
197 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
198 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
199 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
200 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
2 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
3 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
4 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
5 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
6 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
7 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
8 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
9 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
10 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
11 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
12 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
13 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
14 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
15 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
16 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
17 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
18 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
19 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
20 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
21 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
22 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
23 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
24 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
25 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
26 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
27 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
28 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
29 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
30 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
31 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
32 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
34 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
35 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
36 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
37 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
38 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
39 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
40 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
41 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
42 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
43 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
44 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
45 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
46 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
47 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
48 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
49 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
50 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
51 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
52 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
53 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
54 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: