Pogórzańskie Biegi Rodzinne – Szerzyny

Pobierz REGULAMIN >>>

Limit uczestników został osiągnięty. Nie ma możliwości zapisów.

Pobierz REGULAMIN >>>

Pogórzański Bieg Niepodległości – Szerzyny

Liczba uczestników: 200
Lp Dystnas Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Bieg Adrian Sawicki M Głowaczowa
2 Bieg Piotr Dymel M Warszawa 13Tri.pl
3 Bieg Monika Dratwa K Wola Kalinowska 42 do szczęścia
4 NW Anna Sokół K Brzeźnica Akademia małego strażaka
5 Bieg Paweł Baka M Tarnów baxon.meble.pl
6 Bieg Dariusz Broniec M Zawada k/Tarnowa Biegam bo lubię
7 Bieg Grazyna Martus K Bobowa Bobowska grupa biegowa
8 Bieg Pawel Martus M Bobowa Bobowska grupa biegowa
9 Bieg Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
10 Bieg Tomasz Hnatów M Czudec Czarni Czudec
11 Bieg Dominik Mosoń M Dobrków Dębickie Gepardy
12 NW Wiktor Krawiec M Pilzno Dębickie Gepardy
13 Bieg Mariusz Molczyk M Debica Debickie Gepardy
14 Bieg Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
15 Bieg Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
16 NW Małgorzata Kołodziej K Nagawczyna Dębickie Gepardy
17 Bieg Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy
18 Bieg Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy
19 Bieg Janusz Zator M Mokre Dębickie Gepardy
20 Bieg Wieslaw Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
21 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
22 NW Beata Sokulska K Szerzyny Dom Kultury
23 NW Renata Górka K Szerzyny Dom Kultury
24 Bieg Mateusz Obrzut M Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
25 Bieg Sylwia Obrzut K Tarnów DORZECZE BIAŁEJ
26 Bieg Marzena Zwoźny K Tarnów Drużyna Pana Trenera
27 Bieg Daniel Zwoźny M Tarnów Drużyna Pana Trenera
28 Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
29 Bieg Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
30 Bieg Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa
31 Bieg KatarZyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa
32 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa
33 Bieg Maciej Łącki M Tarnów Ekipa z Tarnowa
34 Bieg Krzysztof Kasprzyk M Tarnów Ekipa z Tarnowa
35 Bieg Marek Podraza M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
36 Bieg Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
37 Bieg Agnieszka Żelazny K Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
38 Bieg Arkadiusz Gubała M Gorlice Grupetto Gorlice
39 Bieg Patrycja Kras K Tarnów Husaria Race Team
40 Bieg Monika Piękoś K Tarnów Husaria Race Team
41 Bieg Anna Jones K Wojnicz Husaria Race Team
42 Bieg Sebastian Gomularz M Dębno Husaria Race Team
43 Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Husaria Race Team
44 Bieg Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team
45 Bieg Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa
46 Bieg Sławimir Warchoł M Jasło JSC
47 Bieg Rafał Szewczyk M Nowy Sącz Krav Maga Nowy Sącz
48 Bieg Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
49 Bieg Karol Koza M Rzepiennik Marciszewski KS CISIE
50 Bieg Marcin Koza M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
51 Bieg Grzegorz Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski KS Cisie
52 NW Izabela Kusza K Poznań KS Poznań
53 Bieg Patryk Kusza M Poznań KS Poznań
54 Bieg Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice – Sekcja Biegowa
55 Bieg Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Sekcja Biegowa
56 Bieg Przemysław Bień M Bistuszowa KS Ryglice-sekcja biegowa
57 Bieg Tomasz Slowik M Ciezkowice KS Tarnow
58 Bieg Michał Ślaski M Tarnów KS Tarnów
59 Bieg Daniel Łoboda K Tarnów Legion Team Tarnów
60 Bieg Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
61 Bieg Beata Zaucha K Burzyn LKS Burzyn
62 Bieg Zbigniew Brodło M Burzyn LKS Burzyn
63 Bieg Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
64 Bieg Mateusz Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
65 Bieg Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
66 Bieg Dawid Szczerba M łużna łużna
67 Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa
68 Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
69 Bieg Łukasz Rybicki M Tarnów Molo Team
70 Bieg Grzegorz Grzegórzko M Tarnów Molo Team
71 Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
72 Bieg Paweł Molczyk M Niwka Molo Team
73 Bieg Mariusz Borek M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
74 Bieg Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowieckie
75 Bieg Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa
76 Bieg Sylwek Wojnar M Krosno MUKS
77 Bieg Mirosław Brocławik M Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze
78 Bieg Mariusz Biskup M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
79 Bieg Marcin Sanocki M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
80 Bieg Agnieszka Pasieka K Ustrobna Nordzik team
81 Bieg Dorota Różycka K Jasło Nowy Styl Group Running Team
82 Bieg Weronika Samborska K Brzyska Nowy Styl Group Running Team
83 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
84 Bieg Magdalena Brożek K Zabawa OCR TEAM MASTER’S GYM
85 Bieg Daniel Słowik M Żabno OCR Team Master’s Gym
86 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie OCR Team Master’s Gym
87 Bieg Sławomir Kural M Dębno Orzeł
88 Bieg Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka
89 Bieg Tomasz Rutkowski M Żurowa Pincet6
90 Bieg JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
91 Bieg LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
92 Bieg Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów
93 Bieg Rafał Dybka M TARNÓW PTG Sokół Świat Pracy T
94 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
95 Bieg Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
96 Bieg Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
97 Bieg Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
98 NW Barbara Kumorowska K Tuchów PTG Sokół Tuchów
99 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team
100 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team
101 Bieg Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
102 Bieg Jacek Abramczyk M Rytro Rytroj
103 Bieg Elżbieta Ogłuszka K Rzeszów SAFEPRO Usługi BHP
104 Bieg Michał Ogłuszka M Gorlice SAFEPRO Usługi BHP
105 Bieg Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica Sparta Rogoźnica
106 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
107 Bieg Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnów
108 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów Srtg Tarnów
109 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów SRTG Tarnów
110 Bieg Kacper Dąbrowski M Tarnów SRTG Tarnów
111 Bieg Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG TARNÓW
112 Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów STG-Tarnów
113 Bieg Paula Witek-Dychtoń K Tarnów STG-Tarnów
114 Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów STG-Tarnów
115 Bieg Wioletta Galbarczyk K Tarnów STG-Tarnów
116 Bieg Jacek Mnich M Tarnów STG-Tarnów
117 Bieg Tomasz Klich M Kraków STG-Tarnów
118 Bieg Jolanta Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
119 Bieg Ewa Gołąb K Więckowice STG-Tarnów
120 Bieg Zbigniew Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
121 Bieg Tomasz Gołąb M Więckowice STG-Tarnów
122 Bieg Marek Fedio M Ostrów Szafa Biegacza Team
123 Bieg Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska Szkoła Podstawowa Tuchów
124 Bieg Piotr Broniszewski M StarySącz Szost Team
125 Bieg Wojciech Rostocki M Stary Sącz Szost Team
126 Bieg Mateusz Rydz M Dębica TUP TUP… ABY DO METY
127 Bieg Justyna Jarosinska K Kraków Twarde doopy
128 Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
129 Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
130 Bieg DARIUSZ Bielamowicz M Jaslo ULKS Technik Trzcinica
131 Bieg Mariusz Podgórniak M Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa
132 Bieg Sebastian Sutkowski M Tarnów Wątok TEAM
133 Bieg Mateusz Wójcik M Czermna Zs Trzcinica
134 Bieg Wojtek Lachowicz M Uniszowa  
135 Bieg Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
136 Bieg Grzegorz Put M Tarnów  
137 Bieg Konrad Gorla M Miechowice Małe  
138 Bieg Patrycja Świerczek K Jadowniki  
139 Bieg Lucyna Krupa – Szado K Tarnów  
140 Bieg Marzena Moskal K Krosno  
141 Bieg Mariusz Wójcikiewicz M Skołyszyn  
142 Bieg Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko  
143 Bieg Marta Dychtoń K Tarnowiec  
144 Bieg Wiktoria Ruda K Tarnów  
145 Bieg Mateusz Ślęczka M Kraków  
146 Bieg Mateusz Mróz M Tarnów  
147 Bieg Grzegorz Świątkowski M Tarnów  
148 Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
149 Bieg Piotr Garncarz M Pogórska Wola  
150 Bieg Agnieszka Gucwa K Przysieki  
151 Bieg Artur Konieczny M Jasło  
152 Bieg magdalena duda K zurowa  
153 Bieg Krzysztof Zygmunt M Kruzlowa Nizna  
154 Bieg Sylwia Kazek K Tarnów  
155 Bieg Urszula Związek K Przysieki  
156 Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
157 Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek  
158 Bieg Magdalena Rząca K Jasło  
159 Bieg Kamil Ciuruś M Bucze  
160 Bieg Łukasz Latoszek M Brzostek  
161 Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
162 NW Basia Kozioł K Dąbrowa Tarnowska  
163 Bieg Łukasz Galus M Podlesie  
164 Bieg Slawomir Krzak M Tarnów  
165 Bieg Magdalena Byś K Rzeszów  
166 Bieg Iwona Wielgosz K Jasło  
167 NW Janusz Bielamowicz M Niegłowice  
168 NW Joanna Potocka K Tarnow  
169 Bieg Grzegorz Dybaś M Jaslo  
170 Bieg Krzysztof Rempała M Burzyn  
171 Bieg Filip Wiejacki M Świebodzin  
172 Bieg Grzegorz Jasiak M Wola Rzędzińska  
173 Bieg Grzegorz Papciak M Jasło  
174 Bieg Krzysztof Jagielski M Burzyn  
175 NW Katarzyna Rudny K Zawada  
176 Bieg Marek Mikos M Olszyny  
177 NW Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
178 Bieg Tomasz Chlebek M Rzeszów  
179 NW Barbara łankiewicz K Tarnów  
180 Bieg Krzysztof Stalmach M Brzesko  
181 Bieg Maciej Karpiel M Tuchów  
182 Bieg Karol Kita K Tuchów  
183 Bieg Marek Płachta M Jodłówka Wałki  
184 Bieg Janusz Czuban M Radlna  
185 Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice  
186 Bieg Piotr Kołodziej M Londyn  
187 Bieg Grzegorz Pietrucha M Bruśnik  
188 Bieg Artur Furmański M Tarnów  
189 NW Wiesława Wojtyś K Brzozówka  
190 Bieg Marek Kulas M Nagawczyna  
191 Bieg Tomasz Liana M Klęczany  
192 Bieg RENATA KUCHARZYK K CHOJNIK  
193 Bieg Jarosław Wroński M Tarnów  
194 Bieg Dawid Golonka M Jasło  
195 Bieg jakub wojtanowski M tuchów  
196 Bieg Wojciech Skruch M Joniny  
197 Bieg Lucjan Jewulski M Joniny  
198 Bieg Halina Karlak K UŚCIE GORLICKIE  
199 Bieg Stanisław Binkowicz M Lubla  
200 NW Natalia Sołtys K Ołpiny  

Pobierz REGULAMIN >>>

POBIERZ REGULAMIN >>>

Biegi Dzieci – Szerzyny

Liczba uczestników: 54
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa Wiekowa – Szkolna
1 Natalia Kras K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
2 Kacper Augustyn M Kraków Przedszkolak
3 Maja Galbarczyk K Tarnów Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
4 Zosia Szewczyk K Nowy Sącz Przedszkolak
5 Oliwia Nowak K Rudka Klasa IV-VI sz.podst.
6 Filip Dychtoń M Tarnowiec Klasa I-III sz.podst.
7 Kacper Gawlik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
8 Kacper Dychtoń M Tarnowiec Przedszkolak
9 Bruno Mazur M Dębica Przedszkolak
10 Igor Mazur M Dębica Klasa I-III sz.podst.
11 Natalia Gucwa K Przysieki Klasa IV-VI sz.podst.
12 Adrian Krzak M Rzepiennik marciszewski Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
13 Aleksander Kazek M Tarnów Przedszkolak
14 Zuzanna Kazek K Tarnów Przedszkolak
15 Bartosz Filipak M Szerzyny Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
16 Miłosz Wilk M Strzelce Małe Przedszkolak
17 Julia Bąk K Swoszowa Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
18 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
19 Jakub Bożek M Brzostek Klasa IV-VI sz.podst.
20 Marcin Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
21 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
22 Mateusz Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
23 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
24 Anna Jagielska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
25 Przemek Jagielski M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
26 Anita Doktor K Wieliczka Przedszkolak
27 Julia Doktor K Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
28 Bartosz Sokół M Brzeźnica Klasa IV-VI sz.podst.
29 Michał Sokół M Brzeźnica Klasa I-III sz.podst.
30 Marcel Sokół M Brzeźnica Przedszkolak
31 Aleksandra Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
32 Aneta Domarecka K Myślenice Klasa VII-VIII sz.podst. / Gimnazjum
33 Karolina Podraza K Jodłowa Przedszkolak
34 Karolina Furmańska K Tarnów Przedszkolak
35 Jakub Wojtarowicz M Szymbark Klasa IV-VI sz.podst.
36 KRYSTIAN Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
37 Maciej Chodak M Zgłobice Klasa I-III sz.podst.
38 Wiktoria Ryndak K Rzepiennik Strzyżewski Klasa I-III sz.podst.
39 Weronika Wilczkiewicz K Skołyszyn Klasa I-III sz.podst.
40 Wiktoria Wojtanowicz K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
41 Bartłomiej Sitek M Szerzyny Klasa IV-VI sz.podst.
42 Krzysztof Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
43 Kamil Rutana M Czermna Klasa I-III sz.podst.
44 Filip Bąk M Żurowa Klasa IV-VI sz.podst.
45 Wiktoria MALAGA K Podegrodzie Przedszkolak
46 Oskar Brzeziński M Koszyce Wielkie Klasa I-III sz.podst.
47 Mikołaj Burkowicz M Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
48 Krzysztof Bajorek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.
49 Matteo Grzegorzewski M Strzeszyn Przedszkolak
50 Annia Grzegorzewska K Strzeszyn Przedszkolak
51 PAWEŁ ZAWIŁA M SZERZYNY Klasa I-III sz.podst.
52 Amelia Dach-Zapart K Sufczyn Przedszkolak
53 Szymon Biernacki M Czermna Klasa IV-VI sz.podst.
54 Mikołaj Sitek M Szerzyny Klasa I-III sz.podst.

Pobierz REGULAMIN >>>

ORGANIZATOR

– LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

– 22 lipca 2018r. (niedziela) – Szerzyny 

– Start i Meta (NOWY Stadion Sportowy , Szerzyny)

START  jest DARMOWY!

LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH – 200 osób!

Bieg Główny :

– Dystans: 8.5  km (100% asfalt)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.biegimalopolska.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja: Open K / M

Kategorie Wiekowe:

M1 – 16 – 35 lat  / K1 – 16 – 35 lat 

M2 – 36 – 50 lat / K2 – 36 – 50 lat

M3 – 51 lat +  / K3 – 51 lat

Marsz Nordic Walking

LOSOWANIE NAGRÓD wśród uczestników.

W ramach marszu Nordic Walking – zostanie wykonany elektroniczny pomiar czasu, jednak NIE będzie prowadzonej klasyfikacji.

Głównym celem marszu jest dotarcie do mety.

Marsz ma formę rekreacyjną – bez formy rywalizacji.

Program:

– Biuro zawodów: 9:00-10:30

– Biuro zawodów będzie znajdować się na płycie Stadionu Sportowego w Szerzynach.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na płycie stadionu na następujących dystansach:

– Godz. 10.00 – 10.50 Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

Godz. 11:00 Start Biegu Głównego 8.5 km oraz Marszu Nordic Walking   (limit czasu: 90 min)   

Zamknięcie trasy: 12:30

– Godz. 12:30-13:30 – Nagrodzenie Biegów Dzieci, Nordic Walking oraz Biegu Głównego 

Trasa Biegu i Nordic Walking: