Relacja i Wyniki – Bieg Drwala – Ryglice 24.06.2018

W niedzielę 24 czerwca 2018 r. w Ryglicach w ramach Pogórzańskich Biegó Rodzinnych odbył się BIEG DRWALA zorganizowany przez LKS Burzyn.
Najpierw do rywalizacji przystąpiły dzieci, które walczyły w czterech kategoriach wiekowych na czterech dystansach. Na mecie wszystkie dzieci otrzymały
medale, natomiast pierwsze trójki poszczególnych kategorii, tak dziewczynek jak i chłopców, otrzymały nagrody rzeczowe.
W biegach dla dzieci na starcie stanęło ponad 60 zawodniczek i zawodników. Kiedy dzieci ukończyły swoją rywalizację na starcie stanęli dorośli, aby zmierzyć się ze specjalnie przygotowanym dla nich dystansem 5 km.
Trasa mimo, iż pagórkowata zgromadziła wielu sympatyków i sympatyczek biegania. Na mecie biegu zameldowało się 145 uczestników. Trudności trasy wynagradzały piękne widoki Gminy Ryglice oraz pasma Brzanki.
Wśród pań pierwsze miejsce zajęła Anna Jasiak z Woli Rzędzińskiej, druga na mecie była Beata Słomska z Jodłówki Tuchowskiej (LKS Burzyn), a trzecia zameldowała się Karolina Epa z Warszawy. Natomiast rywalizacje mężczyzn wygrał Jakub Herba z Dębicy, drugie miejsce zajął Przemysław Bień z Bistuszowej (KS Ryglice), a trzecim zawodnikiem był Przemysław Kmiecik z Tarnowa. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli zawody otrzymali pamiątkowy odlewany medal i posiłek regeneracyjny. Trzeba dodać, że Bieg DRWALA dla dzieci i dla dorosłych w ramach Pogórzańskich Biegów Rodzinnych był darmowy.

Galeria zdjęć dostępna na naszej stronie TUTAJ >>> 

Pełne wyniki >>>

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany przez LKS Burzyn.
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.